South-Africa
K4 League •
27.06.2026 — 10:00
Jinju Citizen
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 3.27
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Seosan Pioneer
Elo: 1411λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jinju Citizen - Seosan Pioneer mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.27, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jinju Citizen %79.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jinju Citizen xG
3.47
Dengeli
Seosan Pioneer xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%79.9
X (Beraberlik)
%12.3
2 (Deplasman)
%7.8
Çifte Şans 1X: %92.2
Çifte Şans X2: %20.1
Çifte Şans 12: %87.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %80.1
2.5 Alt: %19.9
3.5 Üst: %62.0
3.5 Alt: %38.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.1
KG Yok
%37.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.2
3-0
%8.0
2-1
%7.5
2-0
%7.3
4-1
%6.7
4-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.0
İY X: %28.1
İY 2: %10.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.6
İY 0.5 Alt: %15.5
İY 1.5 Üst: %57.6
İY 1.5 Alt: %42.4
İY 2.5 Üst: %29.3
İY 2.5 Alt: %70.7
İY 3.5 Üst: %11.6
İY 3.5 Alt: %88.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.67
+
Dep
3.93
=
Toplam
12.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.0
8.5 Alt: %12.0
9.5 Üst: %80.6
9.5 Alt: %19.4
10.5 Üst: %71.2
10.5 Alt: %28.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.79 Korner (Ev: 3.99, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %68.7
İY 4.5 Alt: %31.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.6 |
Eşit: %4.7 |
Dep: %6.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.4
Ev: 24 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
11.8
Ev: 8.5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5
21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.3
23.5 Alt: %3.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.0
7.5 Alt: %10.0
8.5 İsabetli Üst: %82.9
8.5 Alt: %17.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJinju Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Seosan Pioneer
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jinju Citizen (-1.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Seosan Pioneer (+1.75)
@2.13
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| -1.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| -1.00 | @1.39 | %72.1 | %19.3 | @3.58 | %27.9 |
| -0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| -0.50 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| -0.25 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.96 | %16.8 |
| 0.0 | @1.11 | %89.9 | %13.8 | @9.89 | %10.1 |
| +0.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.68 | %9.4 |
| +0.50 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.47 | %8.7 |
| +0.75 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.71 | %6.0 |
| +1.00 | @1.03 | %96.9 | %5.8 | @32.40 | %3.1 |
| +1.25 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.39 | %3.0 |
| +1.50 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.39 | %2.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.99 | %8.3 |
| +2.00 | @1.10 | %91.0 | %14.6 | @11.05 | %9.1 |
| +2.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
| +2.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +2.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +3.00 | @1.39 | %72.0 | %20.3 | @3.58 | %28.0 |
| +3.25 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +3.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 1.2% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.6% | 5.5% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.4% | 4.3% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.9% | 9.2% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.3% | 7.5% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.8% | 4.9% | 2.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
Jinju Citizen — Son 5 Maç
G
vs Sejong SA (E)
4 - 0
G
vs Pyeongtaek Citizen (E)
4 - 1
Seosan Pioneer — Son 5 Maç
M
vs Gijang United (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.