South-Africa
K3 League •
04.04.2026 — 08:00
Siheung Citizen
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.16
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Gyeongju HNP
Elo: 1549λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%80
Siheung Citizen - Gyeongju HNP mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Siheung Citizen %40.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siheung Citizen xG
1.55
Dengeli
Gyeongju HNP xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.6
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%27.6
Çifte Şans 1X: %72.4
Çifte Şans X2: %59.5
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.5
0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.4
1.5 Alt: %37.6
2.5 Üst: %34.4
2.5 Alt: %65.6
3.5 Üst: %15.7
3.5 Alt: %84.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.2
KG Yok
%57.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
1-0
%13.6
0-0
%13.5
0-1
%10.4
2-0
%8.5
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.1
İY X: %49.5
İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.1
İY 0.5 Alt: %39.9
İY 1.5 Üst: %24.6
İY 1.5 Alt: %75.4
İY 2.5 Üst: %6.8
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.42
+
Dep
3.68
=
Toplam
8.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.2
8.5 Alt: %57.8
9.5 Üst: %29.7
9.5 Alt: %70.3
10.5 Üst: %19.5
10.5 Alt: %80.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 2.03, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %31.8
İY 4.5 Alt: %68.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.2 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %33.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 11.1 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
7
Ev: 4 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.7
21.5 Alt: %65.3
23.5 Şut Üst: %20.5
23.5 Alt: %79.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.5
7.5 Alt: %60.5
8.5 İsabetli Üst: %26.6
8.5 Alt: %73.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSiheung Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gyeongju HNP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Siheung Citizen (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gyeongju HNP (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.68 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.25 | @5.03 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.00 | @4.38 | %22.8 | %22.9 | @1.30 | %77.2 |
| -0.75 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.50 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| 0.0 | @1.68 | %59.4 | %31.9 | @2.46 | %40.6 |
| +0.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +0.50 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
| +0.75 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +1.00 | @1.14 | %88.0 | %17.7 | @8.30 | %12.1 |
| +1.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.19 | %10.9 |
| +1.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.09 | %9.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.29 | %43.8 |
| +2.00 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %28.1 | @1.91 | %52.3 |
| +2.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +2.50 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.75 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.00 | @5.22 | %19.2 | %18.7 | @1.24 | %80.9 |
| +3.25 | @5.82 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +3.50 | @6.43 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.6% | 10.5% | 5.2% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.6% | 14.3% | 6.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 7.8% | 3.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.3% | 3.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Siheung Citizen — Son 5 Maç
B
vs Gyeongju HNP (E)
0 - 0
G
vs Gyeongju HNP (D)
2 - 3
M
vs Gyeongju HNP (E)
0 - 2
B
vs Gyeongju HNP (D)
1 - 1
M
vs Gyeongju HNP (D)
3 - 1
Gyeongju HNP — Son 5 Maç
B
vs Daejeon Korail (E)
1 - 1
B
vs Siheung Citizen (D)
0 - 0
G
vs Daejeon Korail (E)
2 - 1
M
vs Siheung Citizen (E)
2 - 3
M
vs Daejeon Korail (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 31.08.2025 | K3 League | Siheung Citizen | 0 - 0 | Gyeongju HNP |
| 03.05.2025 | K3 League | Gyeongju HNP | 2 - 3 | Siheung Citizen |
| 01.09.2024 | K3 League | Siheung Citizen | 0 - 2 | Gyeongju HNP |
| 03.05.2024 | K3 League | Gyeongju HNP | 1 - 1 | Siheung Citizen |
| 28.10.2023 | K3 League | Gyeongju HNP | 3 - 1 | Siheung Citizen |
| 03.06.2023 | K3 League | Siheung Citizen | 2 - 1 | Gyeongju HNP |
| 02.07.2022 | K3 League | Gyeongju HNP | 0 - 1 | Siheung Citizen |
| 19.03.2022 | K3 League | Siheung Citizen | 2 - 1 | Gyeongju HNP |