Mexico
Liga Premier Serie A •
31.03.2026 — 05:05
FC Santiago
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 2.10
5 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Ciervos
Elo: 1374λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%84
FC Santiago - Ciervos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Santiago %69.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Santiago xG
2.35
Dengeli
Ciervos xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.6
X (Beraberlik)
%20.2
2 (Deplasman)
%10.3
Çifte Şans 1X: %89.8
Çifte Şans X2: %30.4
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.2
1.5 Alt: %22.8
2.5 Üst: %52.5
2.5 Alt: %47.5
3.5 Üst: %30.3
3.5 Alt: %69.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.1
KG Yok
%56.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.7
1-0
%12.4
1-1
%9.6
3-0
%9.5
2-1
%9.3
0-0
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.9
İY X: %38.9
İY 2: %11.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.7
İY 0.5 Alt: %29.3
İY 1.5 Üst: %36.0
İY 1.5 Alt: %64.0
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.6
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.3
+
Dep
3.19
=
Toplam
9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7
8.5 Alt: %39.3
9.5 Üst: %47.7
9.5 Alt: %52.4
10.5 Üst: %35.3
10.5 Alt: %64.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 2.9, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %44.2
İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.4 |
Eşit: %8.0 |
Dep: %11.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.2
Ev: 16.8 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
8.5
Ev: 6 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.8
21.5 Alt: %30.3
23.5 Şut Üst: %54.0
23.5 Alt: %46.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4
7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.7
8.5 Alt: %52.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Santiago
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ciervos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Santiago (-1.25)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ciervos (+1.25)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| -1.25 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| -1.00 | @1.70 | %58.8 | %24.7 | @2.43 | %41.2 |
| -0.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| -0.50 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| -0.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| 0.0 | @1.15 | %86.9 | %20.6 | @7.61 | %13.1 |
| +0.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.60 | %11.6 |
| +0.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.58 | %10.4 |
| +0.75 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.47 | %6.9 |
| +1.00 | @1.03 | %96.9 | %7.6 | @32.23 | %3.1 |
| +1.25 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.55 | %3.0 |
| +1.50 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.87 | %2.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +2.00 | @1.45 | %68.9 | %25.2 | @3.22 | %31.1 |
| +2.25 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| +2.75 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +3.00 | @2.68 | %37.4 | %22.7 | @1.60 | %62.6 |
| +3.25 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| +3.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.0% | 3.6% | 1.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.6% | 9.7% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.9% | 9.5% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.7% | 6.6% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.1% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.1% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
FC Santiago — Son 5 Maç
G
vs Atletico Hidalgo (E)
3 - 0
G
vs Ciervos (D)
1 - 2
G
vs Ciervos (D)
0 - 3
G
vs Ciervos (E)
2 - 1
G
vs Ciervos (E)
1 - 0
Ciervos — Son 5 Maç
B
vs Zitacuaro (E)
1 - 1
M
vs FC Santiago (E)
1 - 2
M
vs FC Santiago (E)
0 - 3
M
vs FC Santiago (D)
2 - 1
M
vs FC Santiago (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Liga Premier Serie A | Ciervos | 1 - 2 | FC Santiago |
| 02.03.2025 | Liga Premier Serie B | Ciervos | 0 - 3 | FC Santiago |
| 26.10.2024 | Liga Premier Serie B | FC Santiago | 2 - 1 | Ciervos |
| 27.01.2024 | Liga Premier Serie B | FC Santiago | 1 - 0 | Ciervos |
| 27.08.2023 | Liga Premier Serie B | Ciervos | 0 - 1 | FC Santiago |