Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 18.04.2026 — 08:00

North Sunshine Eagles

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.89
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Melbourne Victory II

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 1.38
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
North Sunshine Eagles - Melbourne Victory II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 1.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre North Sunshine Eagles %48.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
North Sunshine Eagles xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Melbourne Victory II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.7
X (Beraberlik) %23.9
2 (Deplasman) %27.4

Çifte Şans 1X: %72.6
Çifte Şans X2: %51.3
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.6 1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.6 2.5 Alt: %36.4
3.5 Üst: %41.4 3.5 Alt: %58.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.4
KG Yok %35.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.6
2-1
%9.4
1-2
%6.8
2-0
%6.8
2-2
%6.5
1-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.4 İY X: %38.7 İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2 İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %44.2 İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3 İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.89
+
Dep 4.7
=
Toplam 10.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.9 8.5 Alt: %27.1
9.5 Üst: %61.3 9.5 Alt: %38.7
10.5 Üst: %49.0 10.5 Alt: %51.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.87 Korner (Ev: 2.71, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %53.6 İY 4.5 Alt: %46.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.4 | Eşit: %11.6 | Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.2
Ev: 15.6 • Dep: 11.6
İsabetli Şut 9.5
Ev: 5.5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.5 21.5 Alt: %13.5
23.5 Şut Üst: %75.7 23.5 Alt: %24.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4 7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.2 8.5 Alt: %38.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
North Sunshine Eagles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
North Sunshine Eagles (-0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory II (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.70 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
-1.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
-1.00 @2.92 %34.3 %21.2 @1.52 %65.7
-0.75 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
-0.50 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
-0.25 @1.82 %54.9 %0.0 @2.21 %45.2
0.0 @1.57 %63.6 %24.2 @2.75 %36.4
+0.25 @1.46 %68.6 %0.0 @3.19 %31.4
+0.50 @1.38 %72.4 %0.0 @3.63 %27.6
+0.75 @1.27 %78.4 %0.0 @4.64 %21.6
+1.00 @1.17 %85.5 %15.3 @6.91 %14.5
+1.25 @1.15 %86.7 %0.0 @7.53 %13.3
+1.50 @1.14 %87.7 %0.0 @8.15 %12.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.5 %0.0 @5.71 %17.5
+2.00 @1.25 %80.1 %21.4 @5.03 %19.9
+2.25 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+2.50 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
+2.75 @1.71 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+3.00 Ana Hat @1.91 %52.3 %22.5 @2.09 %47.7
+3.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
+3.50 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 4.6% 3.7% 1.7% 0.6% 0.2%
1 Gol 6.5% 10.8% 7.0% 3.2% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.9% 9.5% 6.6% 3.0% 1.1% 0.3%
3 Gol 4.3% 6.0% 4.2% 1.9% 0.7% 0.2%
4 Gol 2.1% 2.8% 2.0% 0.9% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.8% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
North Sunshine Eagles — Son 5 Maç
M vs Eltham Redbacks FC (D)
3 - 2
G vs Port Melbourne (E)
1 - 0
Melbourne Victory II — Son 5 Maç
B vs Langwarrin (E)
3 - 3
G vs Western United II (E)
2 - 1
M vs Brunswick City (D)
3 - 2
M vs Western United II (E)
2 - 4
G vs Langwarrin (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.