Hollanda
Eerste Divisie •
03.05.2026 — 23:30
Inter Moengotapoe
Elo: 1558λ (Beklenen Gol): 1.71
9 - 0
Tamamlandı
İY: 4 - 0
Flora
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Inter Moengotapoe - Flora mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Inter Moengotapoe %49.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Inter Moengotapoe xG
1.95
Dengeli
Flora xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.9
X (Beraberlik)
%25.6
2 (Deplasman)
%24.5
Çifte Şans 1X: %75.5
Çifte Şans X2: %50.1
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.3
0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.6
1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.3
2.5 Alt: %45.8
3.5 Üst: %31.9
3.5 Alt: %68.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.6
KG Yok
%43.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
2-1
%9.6
1-0
%9.1
2-0
%8.5
0-0
%6.6
1-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %41.5
İY 2: %21.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.4
İY 0.5 Alt: %28.6
İY 1.5 Üst: %37.5
İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8
İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.52
+
Dep
4.17
=
Toplam
9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.2
8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.3
9.5 Alt: %49.7
10.5 Üst: %37.9
10.5 Alt: %62.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.54, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.7 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %27.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 14.5 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.8
21.5 Alt: %27.2
23.5 Şut Üst: %57.6
23.5 Alt: %42.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.0
7.5 Alt: %37.0
8.5 İsabetli Üst: %49.4
8.5 Alt: %50.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiInter Moengotapoe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flora
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Inter Moengotapoe (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Flora (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.71 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -1.00 | @2.87 | %34.8 | %22.6 | @1.53 | %65.2 |
| -0.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -0.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| 0.0 | @1.50 | %66.8 | %25.8 | @3.01 | %33.2 |
| +0.25 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.3 |
| +0.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.7 |
| +0.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.4 | %14.8 | @8.63 | %11.6 |
| +1.25 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.38 | %10.7 |
| +1.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.12 | %9.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +2.00 | @1.40 | %71.4 | %24.6 | @3.49 | %28.7 |
| +2.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.00 | @2.48 | %40.4 | %22.5 | @1.68 | %59.6 |
| +3.25 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.7 |
| +3.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.7% | 5.8% | 3.8% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.1% | 12.2% | 6.5% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.5% | 9.7% | 5.5% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.9% | 5.6% | 3.2% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.1% | 2.4% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Inter Moengotapoe — Son 5 Maç
M
vs Robin Hood (E)
1 - 2
B
vs Leo Victor (E)
0 - 0
G
vs Voorwaarts (D)
1 - 2
G
vs FC Inter Wanica (D)
0 - 4
B
vs Transvaal (D)
1 - 1
Flora — Son 5 Maç
M
vs FC Inter Wanica (D)
2 - 1
B
vs Voorwaarts (D)
2 - 2
M
vs Broki (E)
2 - 3
M
vs Transvaal (E)
0 - 4
M
vs Notch (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.