Hollanda
Eerste Divisie •
13.04.2026 — 02:30
Voorwaarts
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 1.94
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Inter Moengotapoe
Elo: 1612λ (Beklenen Gol): 2.04
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Voorwaarts - Inter Moengotapoe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.94, Dep: 2.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Inter Moengotapoe %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Voorwaarts xG
2.31
Dengeli
Inter Moengotapoe xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.1
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%41.0
Çifte Şans 1X: %59.0
Çifte Şans X2: %62.9
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.2
1.5 Alt: %8.8
2.5 Üst: %75.8
2.5 Alt: %24.2
3.5 Üst: %56.1
3.5 Alt: %43.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.0
KG Yok
%25.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.0
1-2
%7.6
2-2
%7.3
2-1
%7.2
1-3
%5.1
2-3
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.2
İY X: %35.2
İY 2: %33.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.2
İY 0.5 Alt: %17.8
İY 1.5 Üst: %54.2
İY 1.5 Alt: %45.8
İY 2.5 Üst: %26.3
İY 2.5 Alt: %73.7
İY 3.5 Üst: %10.3
İY 3.5 Alt: %89.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.98
+
Dep
6.1
=
Toplam
12.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.0
8.5 Alt: %15.0
9.5 Üst: %76.4
9.5 Alt: %23.6
10.5 Üst: %66.1
10.5 Alt: %33.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.56 Korner (Ev: 2.75, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %65.1
İY 4.5 Alt: %34.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.8 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %45.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.5
Ev: 15.9 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
11
Ev: 5.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.8
21.5 Alt: %3.2
23.5 Şut Üst: %92.8
23.5 Alt: %7.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.7
7.5 Alt: %14.3
8.5 İsabetli Üst: %76.8
8.5 Alt: %23.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVoorwaarts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Inter Moengotapoe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Voorwaarts (0.0)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
Inter Moengotapoe (+0.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.25 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -1.00 | @4.24 | %23.6 | %17.4 | @1.31 | %76.4 |
| -0.75 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.25 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %22.6 | @1.91 | %52.3 |
| +0.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.50 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +0.75 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +1.00 | @1.37 | %72.8 | %18.3 | @3.68 | %27.2 |
| +1.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.09 | %24.4 |
| +1.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.13 | %9.9 |
| +2.00 | @1.12 | %89.2 | %15.9 | @9.26 | %10.8 |
| +2.25 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.40 | %18.5 |
| +2.50 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.75 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.8 |
| +3.00 | @1.46 | %68.6 | %20.3 | @3.19 | %31.4 |
| +3.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 3.4% | 4.0% | 2.7% | 1.4% | 0.6% |
| 1 Gol | 3.2% | 8.2% | 7.8% | 5.3% | 2.7% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.4% | 7.6% | 5.1% | 2.6% | 1.1% |
| 3 Gol | 2.4% | 4.8% | 4.9% | 3.3% | 1.7% | 0.7% |
| 4 Gol | 1.1% | 2.3% | 2.4% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.9% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
Voorwaarts — Son 5 Maç
G
vs FC Inter Wanica (D)
0 - 4
G
vs Transvaal (D)
1 - 3
G
vs Flora (D)
2 - 6
B
vs Flora (E)
2 - 2
G
vs Flora (D)
2 - 3
Inter Moengotapoe — Son 5 Maç
G
vs FC Inter Wanica (D)
0 - 4
B
vs Transvaal (D)
1 - 1
M
vs Leo Victor (D)
3 - 1
M
vs Leo Victor (E)
0 - 3
G
vs PVV (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.