Peru
Primera División •
05.11.2026 — 00:30
Portuguesa FC
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 0.77
VS
Başlamadı
Deportivo La Guaira
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%80
Portuguesa FC - Deportivo La Guaira mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.77, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo La Guaira %44.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Portuguesa FC xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Deportivo La Guaira xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.77 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.0
X (Beraberlik)
%32.4
2 (Deplasman)
%44.6
Çifte Şans 1X: %55.4
Çifte Şans X2: %77.0
Çifte Şans 12: %67.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.6
0.5 Alt: %15.4
1.5 Üst: %58.7
1.5 Alt: %41.3
2.5 Üst: %30.7
2.5 Alt: %69.3
3.5 Üst: %13.2
3.5 Alt: %86.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.9
KG Yok
%62.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.9
0-0
%15.3
1-1
%13.9
1-0
%10.0
0-2
%9.9
1-2
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.1
İY X: %50.9
İY 2: %31.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.7
İY 0.5 Alt: %42.4
İY 1.5 Üst: %22.3
İY 1.5 Alt: %77.7
İY 2.5 Üst: %5.8
İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.62
+
Dep
4.25
=
Toplam
7.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9
8.5 Alt: %61.1
9.5 Üst: %26.7
9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1
10.5 Alt: %82.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 1.67, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %29.7
İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.2 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %51.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.1
Ev: 8.7 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.9
21.5 Alt: %72.1
23.5 Şut Üst: %15.4
23.5 Alt: %84.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.9
7.5 Alt: %65.1
8.5 İsabetli Üst: %22.6
8.5 Alt: %77.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPortuguesa FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Deportivo La Guaira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Portuguesa FC (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Deportivo La Guaira (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.82 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.25 | @12.73 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.2 |
| -1.00 | @11.64 | %8.6 | %15.8 | @1.09 | %91.4 |
| -0.75 | @6.09 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.50 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.25 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| 0.0 | @2.93 | %34.1 | %32.5 | @1.52 | %65.9 |
| +0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +0.50 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +0.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +1.00 | @1.36 | %73.8 | %24.8 | @3.81 | %26.2 |
| +1.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +1.50 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +2.00 | @2.35 | %42.5 | %28.1 | @1.74 | %57.5 |
| +2.25 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +2.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +2.75 | @4.18 | %24.0 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| +3.00 | @6.30 | %15.9 | %17.5 | @1.19 | %84.1 |
| +3.25 | @6.97 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| +3.50 | @7.64 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.4% | 15.9% | 9.9% | 3.9% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 10.0% | 13.9% | 7.6% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.2% | 4.9% | 2.9% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Portuguesa FC — Son 5 Maç
B
vs Deportivo La Guaira (D)
2 - 2
B
vs Metropolitanos FC (D)
0 - 0
M
vs Carabobo FC (E)
1 - 3
M
vs Zamora FC (E)
0 - 2
B
vs UCV (D)
0 - 0
Deportivo La Guaira — Son 5 Maç
B
vs Portuguesa FC (E)
2 - 2
M
vs Carabobo FC (D)
3 - 1
B
vs Metropolitanos FC (E)
2 - 2
G
vs Aragua FC (E)
3 - 0
M
vs Trujillanos FC (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Primera División | Deportivo La Guaira | 2 - 2 | Portuguesa FC |
| 11.10.2026 | Primera División | Portuguesa FC | 0 - 0 | Deportivo La Guaira |
| 24.05.2026 | Primera División | Portuguesa FC | 0 - 2 | Deportivo La Guaira |
| 09.05.2026 | Primera División | Deportivo La Guaira | 1 - 1 | Portuguesa FC |
| 21.04.2026 | Primera División | Deportivo La Guaira | 0 - 0 | Portuguesa FC |
| 31.08.2025 | Primera División | Deportivo La Guaira | 3 - 1 | Portuguesa FC |
| 09.06.2025 | Primera División | Deportivo La Guaira | 1 - 1 | Portuguesa FC |
| 04.05.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 1 - 2 | Deportivo La Guaira |