Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
04.11.2026 — 22:30
Águilas II
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.26
VS
Başlamadı
UCAM Murcia II
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%80
Águilas II - UCAM Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Águilas II %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Águilas II xG
1.60
Dengeli
UCAM Murcia II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.0
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%28.7
Çifte Şans 1X: %71.3
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.4
1.5 Alt: %32.6
2.5 Üst: %39.8
2.5 Alt: %60.2
3.5 Üst: %19.6
3.5 Alt: %80.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.7
KG Yok
%53.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%12.0
0-0
%11.2
0-1
%9.4
2-1
%8.3
2-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.1
İY X: %47.2
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.4
İY 0.5 Alt: %36.6
İY 1.5 Üst: %28.0
İY 1.5 Alt: %72.0
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.62
+
Dep
3.9
=
Toplam
8.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
9.5 Üst: %35.0
9.5 Alt: %65.0
10.5 Üst: %23.9
10.5 Alt: %76.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.92 Korner (Ev: 2.13, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %35.6
İY 4.5 Alt: %64.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.9 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %33.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 11.8 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.2 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.2
21.5 Alt: %54.8
23.5 Şut Üst: %29.2
23.5 Alt: %70.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.9
7.5 Alt: %54.1
8.5 İsabetli Üst: %32.3
8.5 Alt: %67.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiÁguilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UCAM Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Águilas II (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
UCAM Murcia II (+0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%54.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.36 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.16 | %24.0 | %22.3 | @1.32 | %76.0 |
| -0.75 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| 0.0 | @1.70 | %58.8 | %30.3 | @2.43 | %41.2 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.50 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +0.75 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.58 | %21.8 |
| +1.00 | @1.15 | %86.6 | %17.7 | @7.46 | %13.4 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.26 | %12.1 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.07 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.00 | @1.83 | %54.8 | %27.7 | @2.21 | %45.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +2.50 | @2.52 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| +2.75 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +3.00 | @4.11 | %24.3 | %20.2 | @1.32 | %75.7 |
| +3.25 | @4.63 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +3.50 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 9.4% | 5.3% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.0% | 14.2% | 6.7% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.3% | 4.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.5% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Águilas II — Son 5 Maç
G
vs Algar (E)
2 - 0
G
vs Los Garres (D)
1 - 2
G
vs SFC Minerva (D)
0 - 2
B
vs Unión Molinense (E)
1 - 1
B
vs Santa Cruz (D)
1 - 1
UCAM Murcia II — Son 5 Maç
G
vs Cotillas CD (D)
0 - 1
G
vs Alcantarilla (E)
2 - 1
G
vs Mazarrón FC (E)
5 - 1
M
vs Olímpico Totana (D)
1 - 0
B
vs San Javier (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | Águilas II | 2 - 2 | UCAM Murcia II |
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 1 - 1 | Águilas II |
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | Águilas II | 3 - 0 | UCAM Murcia II |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | UCAM Murcia II | 3 - 2 | Águilas II |