Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
04.11.2026 — 22:00
Atlético Pulpileño
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 2.14
VS
Başlamadı
Balsicas Atlético
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atlético Pulpileño - Balsicas Atlético mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.13, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Pulpileño %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Pulpileño xG
2.35
Dengeli
Balsicas Atlético xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.6
X (Beraberlik)
%22.0
2 (Deplasman)
%21.4
Çifte Şans 1X: %78.6
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0
1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.0
2.5 Alt: %34.0
3.5 Üst: %44.1
3.5 Alt: %55.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.0
KG Yok
%36.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
2-1
%9.6
2-0
%7.6
3-1
%6.9
1-0
%6.5
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.6
İY X: %37.1
İY 2: %20.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.4
İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %45.9
İY 1.5 Alt: %54.1
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.38
+
Dep
4.44
=
Toplam
10.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.1
8.5 Alt: %24.9
9.5 Üst: %63.9
9.5 Alt: %36.1
10.5 Üst: %51.8
10.5 Alt: %48.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 2.93, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %55.5
İY 4.5 Alt: %44.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.9 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %22.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28
Ev: 17.1 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
9.8
Ev: 6.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.3
21.5 Alt: %10.7
23.5 Şut Üst: %79.8
23.5 Alt: %20.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.2
7.5 Alt: %23.8
8.5 İsabetli Üst: %64.5
8.5 Alt: %35.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlético Pulpileño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Balsicas Atlético
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlético Pulpileño (-0.75)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Balsicas Atlético (+0.75)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| -1.25 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| -1.00 | @2.31 | %43.3 | %22.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.75 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| -0.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| -0.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| 0.0 | @1.39 | %71.9 | %22.5 | @3.56 | %28.1 |
| +0.25 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +0.50 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.60 | %21.8 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.09 | %16.4 |
| +1.00 | @1.11 | %89.7 | %12.8 | @9.72 | %10.3 |
| +1.25 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.43 | %9.6 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.14 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.26 | %16.0 |
| +2.00 | @1.22 | %82.0 | %20.5 | @5.54 | %18.0 |
| +2.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.75 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.00 | @1.81 | %55.2 | %22.4 | @2.23 | %44.9 |
| +3.25 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +3.50 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 3.6% | 2.7% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.6% | 9.9% | 5.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 9.9% | 6.2% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.5% | 7.0% | 4.4% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.0% | 3.7% | 2.4% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.3% | 1.6% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Atlético Pulpileño — Son 5 Maç
G
vs Cartagena LU II (E)
3 - 2
M
vs Bala Azul (E)
2 - 3
M
vs Santomera (E)
2 - 3
B
vs Bullas Deportivo (E)
0 - 0
Balsicas Atlético — Son 5 Maç
B
vs San Javier (D)
1 - 1
G
vs Bullas Deportivo (E)
4 - 1
M
vs Santomera (D)
3 - 0
M
vs UCAM Murcia II (D)
4 - 0
M
vs SFC Minerva (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.