Argentina
Reserve League •
04.11.2026 — 21:00
Vélez Sársfield Res.
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.66
CANLI
San Lorenzo Res.
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vélez Sársfield Res. - San Lorenzo Res. mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vélez Sársfield Res. %58.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vélez Sársfield Res. xG
1.95
Dengeli
San Lorenzo Res. xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.1
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%16.0
Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %41.9
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.5
1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.6
2.5 Alt: %56.4
3.5 Üst: %22.6
3.5 Alt: %77.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.9
2-0
%12.3
1-1
%12.1
0-0
%9.7
2-1
%9.3
3-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.1
İY X: %44.1
İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.43
+
Dep
3.35
=
Toplam
8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.5
8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.3
9.5 Alt: %61.7
10.5 Üst: %26.8
10.5 Alt: %73.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.5, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %37.9
İY 4.5 Alt: %62.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.2 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %19.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 14.2 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.7
21.5 Alt: %47.3
23.5 Şut Üst: %36.1
23.5 Alt: %63.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.7
7.5 Alt: %49.3
8.5 İsabetli Üst: %36.8
8.5 Alt: %63.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVélez Sársfield Res.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
San Lorenzo Res.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vélez Sársfield Res. (-0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
San Lorenzo Res. (+0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.25 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -1.00 | @2.31 | %43.3 | %25.6 | @1.76 | %56.7 |
| -0.75 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| -0.50 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| -0.25 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| 0.0 | @1.28 | %78.2 | %26.0 | @4.58 | %21.8 |
| +0.25 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.39 | %18.6 |
| +0.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.20 | %16.1 |
| +0.75 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.97 | %11.2 |
| +1.00 | @1.06 | %94.5 | %11.2 | @18.10 | %5.5 |
| +1.25 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.25 | %5.2 |
| +1.50 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.39 | %4.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.2 | %27.1 | @2.45 | %40.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +2.50 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.75 | @2.74 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +3.00 | @3.58 | %27.9 | %21.2 | @1.39 | %72.1 |
| +3.25 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +3.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 5.9% | 2.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.0% | 12.1% | 4.3% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.4% | 9.4% | 3.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.8% | 5.2% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.8% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Vélez Sársfield Res. — Son 5 Maç
G
vs Instituto Res. (D)
0 - 2
G
vs Aldosivi Res. (D)
0 - 1
G
vs Atlético Tucumán Res. (E)
2 - 0
San Lorenzo Res. — Son 5 Maç
M
vs River Plate Res. (E)
0 - 3
G
vs Racing Club Res. (D)
2 - 3
B
vs Sarmiento Res. (E)
1 - 1
G
vs Argentinos Juniors Res. (D)
0 - 1
G
vs Aldosivi Res. (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.