Belçika
Second Amateur Division - VFV B •
21.02.2026 — 22:15
Rotselaar
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.47
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tongeren
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Rotselaar - Tongeren mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rotselaar %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rotselaar xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tongeren xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.1
X (Beraberlik)
%27.5
2 (Deplasman)
%30.4
Çifte Şans 1X: %69.6
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.3
2.5 Alt: %49.7
3.5 Üst: %28.3
3.5 Alt: %71.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.1
KG Yok
%44.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-0
%9.1
2-1
%9.0
0-0
%7.7
1-2
%7.4
0-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.9
İY X: %43.4
İY 2: %24.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3
İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.04
+
Dep
4.33
=
Toplam
9.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.2
8.5 Alt: %40.8
9.5 Üst: %46.1
9.5 Alt: %53.9
10.5 Üst: %33.9
10.5 Alt: %66.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.32, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %43.2
İY 4.5 Alt: %56.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.5 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %34.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 13 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.6 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.7
21.5 Alt: %34.3
23.5 Şut Üst: %49.5
23.5 Alt: %50.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.2
7.5 Alt: %41.8
8.5 İsabetli Üst: %44.3
8.5 Alt: %55.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRotselaar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tongeren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rotselaar (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tongeren (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.84 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.81 | %26.2 | %21.3 | @1.36 | %73.8 |
| -0.75 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| -0.50 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| 0.0 | @1.73 | %57.9 | %27.6 | @2.38 | %42.1 |
| +0.25 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +1.00 | @1.19 | %84.3 | %17.5 | @6.36 | %15.7 |
| +1.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.03 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.70 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.7 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +3.00 | @2.80 | %35.8 | %22.1 | @1.56 | %64.2 |
| +3.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +3.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 7.4% | 5.1% | 2.1% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.2% | 13.2% | 7.5% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.0% | 5.5% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.6% | 4.4% | 2.7% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.6% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Rotselaar — Son 5 Maç
M
vs Racing Mechelen (E)
2 - 3
G
vs Tongeren (D)
0 - 1
M
vs Racing Mechelen (D)
1 - 0
Tongeren — Son 5 Maç
M
vs Rotselaar (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | Second Amateur Division - VFV B | Tongeren | 0 - 1 | Rotselaar |