Ireland
Premier Division •
25.04.2026 — 17:30
Europa
Elo: 1568λ (Beklenen Gol): 1.45
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Mons Calpe
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 2.04
Model Güven Derecesi:
%80
Europa - Mons Calpe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 2.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mons Calpe %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Europa xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mons Calpe xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.7
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%50.5
Çifte Şans 1X: %49.5
Çifte Şans X2: %73.3
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.9
1.5 Alt: %13.1
2.5 Üst: %67.6
2.5 Alt: %32.4
3.5 Üst: %46.0
3.5 Alt: %54.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.2
KG Yok
%32.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
1-2
%9.2
2-2
%6.7
2-1
%6.6
0-2
%6.4
1-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %37.3
İY 2: %38.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.2
İY 0.5 Alt: %21.9
İY 1.5 Üst: %47.2
İY 1.5 Alt: %52.8
İY 2.5 Üst: %20.6
İY 2.5 Alt: %79.4
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
6.1
=
Toplam
11.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.6
8.5 Alt: %22.4
9.5 Üst: %66.9
9.5 Alt: %33.1
10.5 Üst: %55.1
10.5 Alt: %44.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.1 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.8)
İY 4.5 Üst: %57.7
İY 4.5 Alt: %42.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.5 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %57.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 12.9 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
9.9
Ev: 4.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.0
21.5 Alt: %9.0
23.5 Şut Üst: %82.5
23.5 Alt: %17.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.4
7.5 Alt: %22.6
8.5 İsabetli Üst: %66.0
8.5 Alt: %34.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEuropa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mons Calpe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Europa (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mons Calpe (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.23 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.62 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.00 | @7.02 | %14.3 | %14.8 | @1.17 | %85.8 |
| -0.75 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -0.50 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -0.25 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| 0.0 | @2.85 | %35.1 | %23.3 | @1.54 | %64.9 |
| +0.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +0.75 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +1.00 | @1.57 | %63.6 | %21.0 | @2.74 | %36.4 |
| +1.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +1.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.48 | %28.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.74 | %14.8 |
| +2.00 | @1.20 | %83.4 | %19.7 | @6.00 | %16.7 |
| +2.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +2.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +2.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +3.00 | @1.74 | %57.5 | %22.1 | @2.35 | %42.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %0.0 | @2.01 | %49.6 |
| +3.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 5.7% | 6.5% | 4.4% | 2.2% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.9% | 9.9% | 9.4% | 6.4% | 3.2% | 1.3% |
| 2 Gol | 3.3% | 6.7% | 6.8% | 4.6% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.2% | 3.3% | 2.2% | 1.1% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.2% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Europa — Son 5 Maç
M
vs Mons Calpe (E)
1 - 2
G
vs Mons Calpe (D)
0 - 1
B
vs Mons Calpe (D)
0 - 0
G
vs Mons Calpe (D)
1 - 3
G
vs Mons Calpe (E)
3 - 2
Mons Calpe — Son 5 Maç
G
vs St Joseph S Fc (E)
3 - 2
G
vs Lynx (D)
2 - 3
G
vs College 1975 (E)
2 - 0
G
vs Europa (D)
1 - 2
M
vs Europa (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Premier Division | Europa | 1 - 2 | Mons Calpe |
| 22.08.2025 | Premier Division | Mons Calpe | 0 - 1 | Europa |
| 01.02.2025 | Rock Cup | Mons Calpe | 0 - 0 | Europa |
| 08.12.2024 | Premier Division | Mons Calpe | 1 - 3 | Europa |
| 01.09.2024 | Premier Division | Europa | 3 - 2 | Mons Calpe |
| 09.03.2024 | Premier Division | Europa | 3 - 1 | Mons Calpe |
| 02.12.2023 | Premier Division | Mons Calpe | 1 - 0 | Europa |
| 27.11.2022 | Premier Division | Mons Calpe | 0 - 2 | Europa |