Fransa
National 3 - Group A •
25.04.2026 — 19:00
Blagnac
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.09
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Canet Roussillon
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 0.63
Model Güven Derecesi:
%80
Blagnac - Canet Roussillon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 0.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blagnac %45.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blagnac xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Canet Roussillon xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.4
X (Beraberlik)
%34.4
2 (Deplasman)
%20.2
Çifte Şans 1X: %79.9
Çifte Şans X2: %54.6
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.0
0.5 Alt: %19.0
1.5 Üst: %52.0
1.5 Alt: %48.0
2.5 Üst: %24.6
2.5 Alt: %75.4
3.5 Üst: %9.5
3.5 Alt: %90.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.8
KG Yok
%68.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.0
1-0
%18.7
1-1
%13.2
2-0
%10.6
0-1
%10.4
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.5
İY X: %53.8
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.3
İY 0.5 Alt: %46.8
İY 1.5 Üst: %18.5
İY 1.5 Alt: %81.5
İY 2.5 Üst: %4.3
İY 2.5 Alt: %95.7
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
3.07
=
Toplam
7.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.5
8.5 Alt: %68.5
9.5 Üst: %20.5
9.5 Alt: %79.5
10.5 Üst: %12.4
10.5 Alt: %87.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.37 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.41)
İY 4.5 Üst: %25.1
İY 4.5 Alt: %74.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.0 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %26.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.7
Ev: 10.7 • Dep: 7
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.8 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.8
21.5 Alt: %82.2
23.5 Şut Üst: %8.7
23.5 Alt: %91.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.3
7.5 Alt: %71.7
8.5 İsabetli Üst: %17.3
8.5 Alt: %82.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlagnac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Canet Roussillon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blagnac (-0.50)
@2.20
%45.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Canet Roussillon (+0.50)
@1.83
%54.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.25 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -1.00 | @3.84 | %26.1 | %26.2 | @1.35 | %73.9 |
| -0.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.50 Ana Hat | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| 0.0 | @1.44 | %69.3 | %34.4 | @3.25 | %30.8 |
| +0.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.4 |
| +0.50 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.96 | %20.2 |
| +0.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.24 | %13.8 |
| +1.00 | @1.07 | %93.6 | %14.7 | @15.66 | %6.4 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @17.01 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.36 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +2.00 | @2.96 | %33.8 | %27.4 | @1.51 | %66.2 |
| +2.25 | @3.52 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| +2.50 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.5 |
| +2.75 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| +3.00 | @9.00 | %11.1 | %15.1 | @1.12 | %88.9 |
| +3.25 | @9.81 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| +3.50 | @10.61 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.0% | 10.4% | 3.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.7% | 13.2% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.6% | 6.7% | 2.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.9% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Blagnac — Son 5 Maç
G
vs Toulouse II (D)
0 - 1
M
vs SAG Cestas (E)
0 - 1
M
vs Agde (D)
1 - 0
G
vs Colomiers (E)
1 - 0
G
vs Onet-le-Chateau (D)
0 - 3
Canet Roussillon — Son 5 Maç
M
vs Toulouse II (D)
2 - 0
G
vs Anglet Genets (D)
1 - 4
B
vs Blagnac (E)
1 - 1
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 1
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | National 3 - Group A | Canet Roussillon | 1 - 1 | Blagnac |
| 15.03.2025 | National 3 - Group A | Blagnac | 0 - 0 | Canet Roussillon |
| 02.11.2024 | National 3 - Group A | Canet Roussillon | 1 - 0 | Blagnac |
| 13.04.2024 | National 3 - Group B | Blagnac | 2 - 0 | Canet Roussillon |
| 02.12.2023 | National 3 - Group B | Canet Roussillon | 0 - 0 | Blagnac |
| 02.11.2019 | National 3 - Group H | Canet Roussillon | 2 - 1 | Blagnac |