Fransa
National 2 - Group A •
21.02.2026 — 19:00
Lorient II
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 1.51
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Granville
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%77
Lorient II - Granville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lorient II %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lorient II xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Granville xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.6
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%22.6
Çifte Şans 1X: %77.4
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4
0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.1
1.5 Alt: %28.9
2.5 Üst: %44.3
2.5 Alt: %55.7
3.5 Üst: %23.2
3.5 Alt: %76.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.4
KG Yok
%51.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%12.1
2-0
%9.8
0-0
%9.6
2-1
%9.3
0-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8
İY X: %44.9
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.0
İY 0.5 Alt: %34.0
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.2
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.12
+
Dep
3.74
=
Toplam
8.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.6
8.5 Alt: %47.4
9.5 Üst: %39.4
9.5 Alt: %60.6
10.5 Üst: %27.7
10.5 Alt: %72.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.07 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %38.6
İY 4.5 Alt: %61.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.5 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %26.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 13.3 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.2
21.5 Alt: %45.8
23.5 Şut Üst: %37.5
23.5 Alt: %62.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.4
7.5 Alt: %48.6
8.5 İsabetli Üst: %37.5
8.5 Alt: %62.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLorient II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Granville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lorient II (-0.50)
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Granville (+0.50)
@1.97
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -1.25 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -1.00 | @2.99 | %33.4 | %23.9 | @1.50 | %66.6 |
| -0.75 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.4 | %0.0 | @1.97 | %50.6 |
| -0.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| 0.0 | @1.46 | %68.5 | %28.0 | @3.18 | %31.5 |
| +0.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
| +0.75 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.03 | %16.6 |
| +1.00 | @1.10 | %90.5 | %14.6 | @10.54 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.44 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.34 | %8.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| +2.00 | @1.66 | %60.3 | %27.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.50 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.75 | @2.68 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +3.00 | @3.46 | %28.9 | %21.3 | @1.41 | %71.1 |
| +3.25 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.6% | 7.2% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.2% | 13.2% | 5.8% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.3% | 4.4% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.0% | 4.7% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Lorient II — Son 5 Maç
G
vs Angoulême (E)
2 - 0
G
vs Granville (D)
1 - 2
M
vs Poitiers (D)
2 - 0
G
vs Granville (E)
3 - 2
G
vs Stade Briochin (E)
2 - 1
Granville — Son 5 Maç
M
vs Lorient II (E)
1 - 2
B
vs Chauray (E)
0 - 0
M
vs Lorient II (D)
3 - 2
G
vs Lorient II (E)
2 - 1
G
vs Lorient II (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | National 2 - Group A | Granville | 1 - 2 | Lorient II |
| 20.04.2024 | National 2 - Group C | Lorient II | 3 - 2 | Granville |
| 02.12.2023 | National 2 - Group C | Granville | 2 - 1 | Lorient II |
| 29.04.2022 | National 2 - Group A | Lorient II | 0 - 1 | Granville |
| 04.12.2021 | National 2 - Group A | Granville | 0 - 0 | Lorient II |