Fransa
National 2 - Group A •
16.05.2026 — 19:00
Chauray
Elo: 1417λ (Beklenen Gol): 1.25
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Granville
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Chauray - Granville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chauray %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chauray xG
1.60
Dengeli
Granville xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.6
X (Beraberlik)
%29.8
2 (Deplasman)
%31.6
Çifte Şans 1X: %68.4
Çifte Şans X2: %61.4
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5
0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.2
1.5 Alt: %30.8
2.5 Üst: %41.9
2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.3
3.5 Alt: %78.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.8
KG Yok
%51.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.9
0-0
%10.4
0-1
%9.5
2-1
%8.2
2-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %46.5
İY 2: %24.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.7
İY 0.5 Alt: %35.3
İY 1.5 Üst: %29.4
İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
4.1
=
Toplam
8.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.4
8.5 Alt: %49.6
9.5 Üst: %37.3
9.5 Alt: %62.7
10.5 Üst: %25.9
10.5 Alt: %74.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %37.2
İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.9 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 11.7 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.2 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.5
21.5 Alt: %50.5
23.5 Şut Üst: %33.2
23.5 Alt: %66.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.4
7.5 Alt: %51.6
8.5 İsabetli Üst: %34.6
8.5 Alt: %65.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChauray
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Granville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chauray (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Granville (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| -1.25 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.00 | @4.55 | %22.0 | %21.2 | @1.28 | %78.0 |
| -0.75 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.7 |
| -0.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| 0.0 | @1.82 | %55.0 | %29.9 | @2.22 | %45.0 |
| +0.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +0.75 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +1.00 | @1.19 | %84.2 | %18.7 | @6.32 | %15.8 |
| +1.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.04 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.77 | %12.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +2.00 | @1.74 | %57.5 | %27.4 | @2.35 | %42.5 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +2.50 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| +2.75 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +3.00 | @3.77 | %26.6 | %20.7 | @1.36 | %73.4 |
| +3.25 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| +3.50 | @4.75 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.5% | 9.5% | 5.8% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.9% | 14.1% | 7.3% | 2.7% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 8.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.4% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Chauray — Son 5 Maç
M
vs La Roche VF (D)
4 - 1
G
vs Poitiers (E)
2 - 1
B
vs Granville (D)
0 - 0
Granville — Son 5 Maç
B
vs Poitiers (E)
1 - 1
B
vs Lorient II (D)
1 - 1
M
vs Lorient II (E)
1 - 2
B
vs Chauray (E)
0 - 0
M
vs Lorient II (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | National 2 - Group A | Granville | 0 - 0 | Chauray |