Fransa
National 2 - Group C •
16.05.2026 — 19:00
Limonest
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 0.91
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Nimes
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 2.01
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Limonest - Nimes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 2.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nimes %62.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Limonest xG
1.24
Dengeli
Nimes xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.6
X (Beraberlik)
%22.3
2 (Deplasman)
%62.1
Çifte Şans 1X: %37.9
Çifte Şans X2: %84.4
Çifte Şans 12: %77.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %79.6
1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.8
2.5 Alt: %44.2
3.5 Üst: %33.5
3.5 Alt: %66.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.5
KG Yok
%47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.9
1-1
%10.6
0-1
%10.1
1-2
%9.9
0-3
%7.3
1-3
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.4
İY X: %39.4
İY 2: %45.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.3
İY 0.5 Alt: %27.7
İY 1.5 Üst: %38.4
İY 1.5 Alt: %61.6
İY 2.5 Üst: %14.4
İY 2.5 Alt: %85.6
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.92
+
Dep
6.04
=
Toplam
9.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.2
8.5 Alt: %33.8
9.5 Üst: %53.6
9.5 Alt: %46.4
10.5 Üst: %41.1
10.5 Alt: %58.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 1.8, Dep: 2.78)
İY 4.5 Üst: %48.3
İY 4.5 Alt: %51.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %20.1 |
Eşit: %10.3 |
Dep: %69.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.1
Ev: 9.6 • Dep: 15.4
İsabetli Şut
8.7
Ev: 3.4 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.6
21.5 Alt: %24.4
23.5 Şut Üst: %61.1
23.5 Alt: %38.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.2
7.5 Alt: %35.9
8.5 İsabetli Üst: %50.6
8.5 Alt: %49.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLimonest
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nimes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Limonest (+1.00)
@1.97
%50.6 İhtimal
İade (Push): %24.0
Nimes (-1.00)
@2.03
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.70 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.7 |
| -1.25 | @17.72 | %5.6 | %0.0 | @1.06 | %94.4 |
| -1.00 | @16.74 | %6.0 | %10.5 | @1.06 | %94.0 |
| -0.75 | @8.96 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -0.50 | @6.32 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -0.25 | @5.61 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| 0.0 | @4.89 | %20.5 | %22.7 | @1.26 | %79.5 |
| +0.25 | @3.26 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +0.50 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| +0.75 | @2.29 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +1.00 Ana Hat | @1.97 | %50.6 | %24.0 | @2.03 | %49.4 |
| +1.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +1.50 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.24 | %23.6 |
| +2.00 | @1.38 | %72.6 | %24.2 | @3.65 | %27.4 |
| +2.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.50 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +3.00 | @2.39 | %41.9 | %22.8 | @1.72 | %58.2 |
| +3.25 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.50 | @3.09 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 10.3% | 11.1% | 7.4% | 3.7% | 1.5% |
| 1 Gol | 4.3% | 10.8% | 10.1% | 6.8% | 3.4% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.3% | 4.6% | 4.6% | 3.1% | 1.5% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.4% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Limonest — Son 5 Maç
M
vs Creteil (D)
2 - 0
M
vs Grasse (E)
1 - 3
G
vs Bobigny (D)
1 - 2
M
vs Nimes (D)
2 - 0
Nimes — Son 5 Maç
G
vs Istres (E)
3 - 0
G
vs Limonest (E)
2 - 0
B
vs Rodez (D)
1 - 1
M
vs Rodez (E)
0 - 2
G
vs Rodez (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | National 2 - Group C | Nimes | 2 - 0 | Limonest |