Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 09.05.2026 — 19:00

St Maur Lusitanos

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 0.84
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Hyères

Elo: 1608
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St Maur Lusitanos - Hyères mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hyères %45.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St Maur Lusitanos xG 1.20
Dengeli
Hyères xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.5
X (Beraberlik) %30.8
2 (Deplasman) %45.7

Çifte Şans 1X: %54.3
Çifte Şans X2: %76.5
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.0 0.5 Alt: %13.0
1.5 Üst: %63.4 1.5 Alt: %36.6
2.5 Üst: %35.5 2.5 Alt: %64.5
3.5 Üst: %16.5 3.5 Alt: %83.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.9
KG Yok %58.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%14.4
1-1
%13.9
0-0
%13.0
0-2
%9.8
1-0
%9.2
1-2
%8.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.0 İY X: %48.7 İY 2: %32.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.8 İY 0.5 Alt: %39.2
İY 1.5 Üst: %25.3 İY 1.5 Alt: %74.7
İY 2.5 Üst: %7.2 İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.77
+
Dep 4.47
=
Toplam 8.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.0 8.5 Alt: %56.0
9.5 Üst: %31.3 9.5 Alt: %68.7
10.5 Üst: %20.8 10.5 Alt: %79.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 1.73, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %33.0 İY 4.5 Alt: %67.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %33.7 | Eşit: %13.8 | Dep: %52.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 9.2 • Dep: 11
İsabetli Şut 7
Ev: 3.3 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.8 21.5 Alt: %63.2
23.5 Şut Üst: %22.2 23.5 Alt: %77.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.5 7.5 Alt: %59.5
8.5 İsabetli Üst: %27.4 8.5 Alt: %72.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St Maur Lusitanos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hyères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St Maur Lusitanos (+0.25)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hyères (-0.25)
@1.86
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.67 %7.9 %0.0 @1.09 %92.1
-1.25 @11.68 %8.6 %0.0 @1.09 %91.4
-1.00 @10.69 %9.4 %15.7 @1.10 %90.6
-0.75 @5.86 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-0.50 @4.25 %23.6 %0.0 @1.31 %76.4
-0.25 @3.59 %27.9 %0.0 @1.39 %72.2
0.0 @2.93 %34.1 %30.9 @1.52 %65.9
+0.25 Ana Hat @2.17 %46.1 %0.0 @1.86 %53.9
+0.50 @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.6
+0.75 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.1
+1.00 @1.39 %71.9 %24.3 @3.56 %28.1
+1.25 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+1.50 @1.27 %78.7 %0.0 @4.70 %21.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+2.00 Ana Hat @2.04 %49.1 %28.0 @1.96 %50.9
+2.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+2.50 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.7
+2.75 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
+3.00 @4.97 %20.1 %19.1 @1.25 %79.9
+3.25 @5.56 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
+3.50 @6.15 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.0% 14.4% 9.8% 4.2% 1.3% 0.3%
1 Gol 9.2% 13.9% 8.3% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 4.3% 5.4% 3.5% 1.5% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.2% 1.5% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
St Maur Lusitanos — Son 5 Maç
B vs Bobigny (E)
1 - 1
B vs Colmar (E)
1 - 1
M vs Colmar (D)
2 - 0
M vs Bastia-Borgo (D)
2 - 0
G vs Bastia-Borgo (E)
2 - 1
Hyères — Son 5 Maç
G vs Bobigny (D)
0 - 2
G vs Toulon (E)
2 - 1
B vs Toulon (D)
0 - 0
G vs Saint-Priest (D)
0 - 1
B vs Saint-Priest (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.