Fransa
National 2 - Group C •
16.05.2026 — 19:00
Hyères
Elo: 1608λ (Beklenen Gol): 1.52
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Priest
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%80
Hyères - Saint-Priest mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hyères %53.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hyères xG
1.91
Dengeli
Saint-Priest xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.0
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%19.3
Çifte Şans 1X: %80.7
Çifte Şans X2: %47.0
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.4
0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %68.8
1.5 Alt: %31.2
2.5 Üst: %41.5
2.5 Alt: %58.5
3.5 Üst: %20.9
3.5 Alt: %79.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.6
KG Yok
%55.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.7
1-1
%12.9
2-0
%11.1
0-0
%10.5
2-1
%9.1
0-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.6
İY X: %45.6
İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5
İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.0
İY 1.5 Alt: %71.0
İY 2.5 Üst: %9.0
İY 2.5 Alt: %91.0
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.15
+
Dep
3.48
=
Toplam
8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.5
8.5 Alt: %50.6
9.5 Üst: %36.4
9.5 Alt: %63.6
10.5 Üst: %25.1
10.5 Alt: %74.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %36.5
İY 4.5 Alt: %63.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.3 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %22.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.5
Ev: 13.3 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.7 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.6
21.5 Alt: %51.4
23.5 Şut Üst: %32.3
23.5 Alt: %67.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.2
7.5 Alt: %51.8
8.5 İsabetli Üst: %34.4
8.5 Alt: %65.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHyères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Priest
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hyères (-0.50)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Priest (+0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -1.25 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -1.00 | @2.71 | %37.0 | %25.1 | @1.59 | %63.0 |
| -0.75 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| -0.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| -0.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| 0.0 | @1.37 | %73.2 | %27.8 | @3.72 | %26.9 |
| +0.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +0.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.29 | %13.7 |
| +1.00 | @1.08 | %92.8 | %13.1 | @13.84 | %7.2 |
| +1.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.88 | %6.7 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.92 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.3 |
| +2.00 | @1.76 | %56.8 | %27.4 | @2.31 | %43.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +2.50 | @2.42 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| +2.75 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +3.00 | @3.86 | %25.9 | %20.7 | @1.35 | %74.1 |
| +3.25 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +3.50 | @4.87 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.6% | 7.0% | 3.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.8% | 13.0% | 4.9% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.2% | 9.2% | 3.8% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.7% | 4.7% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Hyères — Son 5 Maç
B
vs St Maur Lusitanos (D)
1 - 1
G
vs Bobigny (D)
0 - 2
G
vs Toulon (E)
2 - 1
B
vs Toulon (D)
0 - 0
G
vs Saint-Priest (D)
0 - 1
Saint-Priest — Son 5 Maç
B
vs Toulon (E)
2 - 2
M
vs Hyères (E)
0 - 1
B
vs Hyères (D)
1 - 1
M
vs Hyères (E)
0 - 2
M
vs Hyères (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.08.2025 | National 2 - Group C | Saint-Priest | 0 - 1 | Hyères |
| 03.05.2025 | National 2 - Group A | Hyères | 1 - 1 | Saint-Priest |
| 20.12.2024 | National 2 - Group A | Saint-Priest | 0 - 2 | Hyères |
| 04.03.2023 | National 2 - Group C | Hyères | 2 - 1 | Saint-Priest |
| 01.10.2022 | National 2 - Group C | Saint-Priest | 0 - 1 | Hyères |
| 12.03.2022 | National 2 - Group C | Saint-Priest | 0 - 1 | Hyères |
| 18.09.2021 | National 2 - Group C | Hyères | 1 - 0 | Saint-Priest |