Fransa
National 2 - Group C •
09.05.2026 — 19:00
Saint-Priest
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.22
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Toulon
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Priest - Toulon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Priest %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Priest xG
1.55
Dengeli
Toulon xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.9
X (Beraberlik)
%30.1
2 (Deplasman)
%32.0
Çifte Şans 1X: %68.0
Çifte Şans X2: %62.1
Çifte Şans 12: %69.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.4
1.5 Alt: %31.7
2.5 Üst: %40.9
2.5 Alt: %59.1
3.5 Üst: %20.5
3.5 Alt: %79.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.0
KG Yok
%52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.0
0-0
%10.8
0-1
%9.8
2-1
%8.0
2-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %46.9
İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.1
İY 0.5 Alt: %35.9
İY 1.5 Üst: %28.7
İY 1.5 Alt: %71.3
İY 2.5 Üst: %8.8
İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
4.09
=
Toplam
8.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.3
8.5 Alt: %50.7
9.5 Üst: %36.3
9.5 Alt: %63.7
10.5 Üst: %25.0
10.5 Alt: %75.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %36.4
İY 4.5 Alt: %63.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.2 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 11.5 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.5
21.5 Alt: %52.5
23.5 Şut Üst: %31.3
23.5 Alt: %68.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.2
7.5 Alt: %52.8
8.5 İsabetli Üst: %33.5
8.5 Alt: %66.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Priest
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Priest (0.0)
@1.85
%54.2 İhtimal
İade (Push): %30.2
Toulon (+0.00)
@2.18
%45.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.99 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.25 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.00 | @4.72 | %21.2 | %21.1 | @1.27 | %78.8 |
| -0.75 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -0.50 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.85 | %54.2 | %30.2 | @2.18 | %45.8 |
| +0.25 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.66 | %37.7 |
| +0.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +1.00 | @1.19 | %83.9 | %18.9 | @6.22 | %16.1 |
| +1.25 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.95 | %14.4 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.68 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +2.00 | @1.78 | %56.2 | %27.5 | @2.29 | %43.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.12 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +2.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +2.75 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| +3.00 | @3.92 | %25.5 | %20.5 | @1.34 | %74.5 |
| +3.25 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| +3.50 | @4.93 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.8% | 9.8% | 6.0% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.0% | 14.2% | 7.3% | 2.7% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.3% | 8.1% | 4.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.3% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Priest — Son 5 Maç
M
vs Hyères (E)
0 - 1
B
vs Hyères (D)
1 - 1
M
vs Hyères (E)
0 - 2
M
vs Hyères (D)
2 - 1
M
vs Hyères (E)
0 - 1
Toulon — Son 5 Maç
M
vs Hyères (D)
2 - 1
B
vs Hyères (E)
0 - 0
B
vs Bobigny (D)
1 - 1
M
vs Hyères (E)
1 - 2
B
vs Hyères (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.