Fransa
National 2 - Group A •
16.05.2026 — 19:00
Les Herbiers
Elo: 1512λ (Beklenen Gol): 1.03
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Châteaubriant
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 0.70
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Herbiers - Châteaubriant mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Les Herbiers %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Herbiers xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Châteaubriant xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.5
X (Beraberlik)
%35.0
2 (Deplasman)
%23.5
Çifte Şans 1X: %76.5
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %65.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.2
0.5 Alt: %18.8
1.5 Üst: %52.5
1.5 Alt: %47.6
2.5 Üst: %25.0
2.5 Alt: %75.0
3.5 Üst: %9.7
3.5 Alt: %90.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.3
KG Yok
%66.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.8
1-0
%17.3
1-1
%13.8
0-1
%11.5
2-0
%9.4
2-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %53.9
İY 2: %17.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.5
İY 0.5 Alt: %46.5
İY 1.5 Üst: %18.8
İY 1.5 Alt: %81.2
İY 2.5 Üst: %4.4
İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
3.23
=
Toplam
7.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.1
8.5 Alt: %67.9
9.5 Üst: %20.9
9.5 Alt: %79.1
10.5 Üst: %12.7
10.5 Alt: %87.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.39 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.48)
İY 4.5 Üst: %25.4
İY 4.5 Alt: %74.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.9 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.7
Ev: 10.3 • Dep: 7.4
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.4
21.5 Alt: %81.6
23.5 Şut Üst: %9.1
23.5 Alt: %91.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.6
7.5 Alt: %71.4
8.5 İsabetli Üst: %17.6
8.5 Alt: %82.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLes Herbiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châteaubriant
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Les Herbiers (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Châteaubriant (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.97 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.25 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| -1.00 | @4.49 | %22.3 | %24.7 | @1.29 | %77.8 |
| -0.75 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -0.50 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| 0.0 | @1.57 | %63.8 | %35.0 | @2.76 | %36.2 |
| +0.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.50 | %28.5 |
| +0.50 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.25 | %23.5 |
| +0.75 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.01 | %16.6 |
| +1.00 | @1.09 | %91.7 | %16.6 | @11.97 | %8.4 |
| +1.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.16 | %7.6 |
| +1.50 | @1.07 | %93.0 | %0.0 | @14.35 | %7.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.00 | @2.91 | %34.4 | %27.5 | @1.52 | %65.6 |
| +2.25 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| +2.50 | @4.01 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +2.75 | @5.34 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +3.00 | @8.77 | %11.4 | %15.3 | @1.13 | %88.6 |
| +3.25 | @9.56 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| +3.50 | @10.35 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.8% | 11.5% | 4.4% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.3% | 13.8% | 4.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.4% | 6.6% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.2% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Les Herbiers — Son 5 Maç
G
vs Poitiers (E)
2 - 1
M
vs Pontivy GSI (E)
0 - 1
G
vs Pontivy GSI (D)
0 - 1
G
vs Pontivy GSI (D)
1 - 4
B
vs Pontivy GSI (E)
0 - 0
Châteaubriant — Son 5 Maç
G
vs Bayonne (E)
2 - 1
B
vs Poitiers (D)
0 - 0
B
vs Saint-Malo (D)
0 - 0
G
vs Saint-Malo (E)
2 - 1
B
vs Saint-Malo (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.