Fransa
National 2 - Group B •
09.05.2026 — 19:00
Biesheim
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 0.87
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Furiani-Agliani
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
Biesheim - Furiani-Agliani mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Furiani-Agliani %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Biesheim xG
1.20
Dengeli
Furiani-Agliani xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.1
X (Beraberlik)
%33.1
2 (Deplasman)
%38.8
Çifte Şans 1X: %61.2
Çifte Şans X2: %71.9
Çifte Şans 12: %66.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.8
0.5 Alt: %15.3
1.5 Üst: %59.0
1.5 Alt: %41.0
2.5 Üst: %31.0
2.5 Alt: %69.0
3.5 Üst: %13.4
3.5 Alt: %86.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.4
KG Yok
%60.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.2
1-1
%14.4
0-1
%14.3
1-0
%11.4
0-2
%8.2
1-2
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.3
İY X: %51.1
İY 2: %27.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.8
İY 0.5 Alt: %42.2
İY 1.5 Üst: %22.5
İY 1.5 Alt: %77.5
İY 2.5 Üst: %5.9
İY 2.5 Alt: %94.1
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.84
+
Dep
4.03
=
Toplam
7.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.0
8.5 Alt: %61.0
9.5 Üst: %26.8
9.5 Alt: %73.2
10.5 Üst: %17.2
10.5 Alt: %82.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 1.77, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %29.8
İY 4.5 Alt: %70.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.1 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %45.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.1
Ev: 9.4 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.4
21.5 Alt: %71.6
23.5 Şut Üst: %15.8
23.5 Alt: %84.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.3
7.5 Alt: %64.7
8.5 İsabetli Üst: %23.0
8.5 Alt: %77.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBiesheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Furiani-Agliani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Biesheim (+0.25)
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Furiani-Agliani (-0.25)
@2.15
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.18 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| -1.25 | @9.25 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -1.00 | @8.32 | %12.0 | %18.3 | @1.14 | %88.0 |
| -0.75 | @4.79 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -0.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -0.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| 0.0 | @2.38 | %42.1 | %33.2 | @1.73 | %58.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +0.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| +0.75 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +1.00 | @1.26 | %79.3 | %22.8 | @4.83 | %20.7 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.54 | %18.0 |
| +1.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| +2.00 | @2.33 | %43.0 | %28.1 | @1.75 | %57.0 |
| +2.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +2.50 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +2.75 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| +3.00 | @6.20 | %16.1 | %17.6 | @1.19 | %83.9 |
| +3.25 | @6.86 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| +3.50 | @7.52 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.2% | 14.3% | 8.2% | 3.0% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.4% | 14.4% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.4% | 5.9% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.6% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Biesheim — Son 5 Maç
M
vs Epinal (D)
2 - 1
G
vs Blois (D)
0 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 1
M
vs Epinal (E)
0 - 1
B
vs Furiani-Agliani (D)
1 - 1
Furiani-Agliani — Son 5 Maç
G
vs Blois (E)
1 - 0
M
vs Haguenau (D)
2 - 1
G
vs Wasquehal (E)
2 - 0
B
vs Biesheim (E)
1 - 1
G
vs Haguenau (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | National 2 - Group B | Furiani-Agliani | 1 - 1 | Biesheim |
| 05.04.2025 | National 2 - Group C | Biesheim | 0 - 1 | Furiani-Agliani |
| 09.11.2024 | National 2 - Group C | Furiani-Agliani | 2 - 2 | Biesheim |
| 13.04.2024 | National 2 - Group D | Furiani-Agliani | 4 - 2 | Biesheim |
| 25.11.2023 | National 2 - Group D | Biesheim | 0 - 3 | Furiani-Agliani |