Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 16.05.2026 — 19:00

Racing Colombes 92

Elo: 1555
λ (Beklenen Gol): 1.71
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Linas-Montlhery

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%72
Racing Colombes 92 - Linas-Montlhery mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %47.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG 1.95
Dengeli
Linas-Montlhery xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.7
X (Beraberlik) %25.5
2 (Deplasman) %26.9

Çifte Şans 1X: %73.2
Çifte Şans X2: %52.3
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8 0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.0 1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.4 2.5 Alt: %43.6
3.5 Üst: %34.0 3.5 Alt: %66.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.9
KG Yok %41.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
2-1
%9.5
1-0
%8.2
2-0
%7.7
1-2
%6.9
0-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.0 İY X: %41.0 İY 2: %23.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5 İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.9 İY 1.5 Alt: %61.1
İY 2.5 Üst: %14.7 İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.52
+
Dep 4.37
=
Toplam 9.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.5 8.5 Alt: %34.5
9.5 Üst: %52.8 9.5 Alt: %47.2
10.5 Üst: %40.3 10.5 Alt: %59.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.55 Korner (Ev: 2.54, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %47.7 İY 4.5 Alt: %52.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.0 | Eşit: %12.1 | Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.2
Ev: 14.5 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.3 21.5 Alt: %23.7
23.5 Şut Üst: %61.9 23.5 Alt: %38.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.4 7.5 Alt: %34.6
8.5 İsabetli Üst: %52.0 8.5 Alt: %48.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Linas-Montlhery (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.93 %25.5 %0.0 @1.34 %74.6
-1.25 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-1.00 @3.07 %32.6 %21.9 @1.48 %67.4
-0.75 @2.45 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
-0.50 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.25 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
0.0 @1.57 %63.7 %25.8 @2.76 %36.3
+0.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.50 @1.37 %73.1 %0.0 @3.71 %26.9
+0.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.82 %20.8
+1.00 @1.16 %86.6 %15.6 @7.43 %13.5
+1.25 @1.14 %87.7 %0.0 @8.12 %12.3
+1.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.81 %11.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+2.00 @1.36 %73.5 %23.9 @3.77 %26.5
+2.25 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+2.50 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+2.75 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
+3.00 @2.32 %43.1 %22.6 @1.76 %56.9
+3.25 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
+3.50 @3.00 %33.3 %0.0 @1.50 %66.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.2% 5.7% 4.1% 1.7% 0.5% 0.1%
1 Gol 8.3% 12.1% 6.9% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.8% 9.6% 5.9% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.4% 5.5% 3.4% 1.4% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.9% 2.3% 1.4% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G vs Bastia II (D)
3 - 4
M vs Bretigny Foot (E)
1 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
M vs C' Chartres (E)
1 - 3
M vs Sainte Geneviève (D)
3 - 0
B vs Havre Caucriauville (E)
1 - 1
B vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 1
M vs Versailles II (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
23.08.2025 National 3 - Group D Linas-Montlhery 1 - 1 Racing Colombes 92
05.03.2022 National 3 - Group L Linas-Montlhery 0 - 1 Racing Colombes 92
25.09.2021 National 3 - Group L Racing Colombes 92 3 - 1 Linas-Montlhery