Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 09.05.2026 — 19:00

Chambly Thelle FC

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 0.98
6 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Colmar

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%77
Chambly Thelle FC - Colmar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chambly Thelle FC %36.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chambly Thelle FC xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Colmar xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.3
X (Beraberlik) %34.6
2 (Deplasman) %29.1

Çifte Şans 1X: %70.9
Çifte Şans X2: %63.7
Çifte Şans 12: %65.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.8 0.5 Alt: %17.2
1.5 Üst: %55.3 1.5 Alt: %44.7
2.5 Üst: %27.5 2.5 Alt: %72.6
3.5 Üst: %11.2 3.5 Alt: %88.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.5
KG Yok %63.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%17.2
1-0
%14.8
1-1
%14.4
0-1
%12.7
2-0
%7.7
2-1
%6.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7 İY X: %52.9 İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.3 İY 0.5 Alt: %44.7
İY 1.5 Üst: %20.3 İY 1.5 Alt: %79.7
İY 2.5 Üst: %5.0 İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.04
+
Dep 3.53
=
Toplam 7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.9 8.5 Alt: %65.1
9.5 Üst: %23.3 9.5 Alt: %76.8
10.5 Üst: %14.5 10.5 Alt: %85.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 1.86, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %27.2 İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.0 | Eşit: %14.5 | Dep: %35.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.3
Ev: 10 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 6.4
Ev: 3.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.3 21.5 Alt: %77.7
23.5 Şut Üst: %11.6 23.5 Alt: %88.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.4 7.5 Alt: %68.6
8.5 İsabetli Üst: %19.7 8.5 Alt: %80.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chambly Thelle FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Colmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chambly Thelle FC (0.0)
@1.80
%55.5 İhtimal
İade (Push): %34.6
Colmar (+0.00)
@2.25
%44.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.15 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
-1.25 @6.35 %15.8 %0.0 @1.19 %84.3
-1.00 @5.55 %18.0 %22.3 @1.22 %82.0
-0.75 @3.53 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
-0.50 @2.75 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
-0.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
0.0 Ana Hat @1.80 %55.5 %34.6 @2.25 %44.5
+0.25 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+0.50 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+0.75 @1.28 %78.4 %0.0 @4.63 %21.6
+1.00 @1.14 %87.7 %19.1 @8.12 %12.3
+1.25 @1.12 %89.0 %0.0 @9.08 %11.0
+1.50 @1.11 %90.0 %0.0 @10.04 %10.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+2.00 @2.63 %38.0 %27.9 @1.61 %62.0
+2.25 @3.14 %31.8 %0.0 @1.47 %68.2
+2.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
+2.75 @4.77 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
+3.00 @7.54 %13.3 %16.3 @1.15 %86.7
+3.25 @8.27 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
+3.50 @9.00 %11.1 %0.0 @1.12 %88.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.2% 12.7% 5.8% 1.6% 0.3% 0.1%
1 Gol 14.8% 14.4% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 7.7% 6.5% 2.7% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.5% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Chambly Thelle FC — Son 5 Maç
B vs Beauvais (D)
0 - 0
G vs Colmar (D)
0 - 1
M vs Colmar (E)
1 - 2
B vs Colmar (D)
1 - 1
M vs Colmar (D)
2 - 0
Colmar — Son 5 Maç
B vs Beauvais (D)
1 - 1
M vs Chambly Thelle FC (E)
0 - 1
G vs Wasquehal (D)
0 - 1
M vs Wasquehal (D)
2 - 1
M vs Wasquehal (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 2 - Group B Colmar 0 - 1 Chambly Thelle FC
03.06.2016 Ligue 3 Chambly Thelle FC 1 - 2 Colmar
07.08.2015 Ligue 3 Colmar 1 - 1 Chambly Thelle FC
15.05.2015 Ligue 3 Colmar 2 - 0 Chambly Thelle FC
09.01.2015 Ligue 3 Chambly Thelle FC 0 - 0 Colmar