Fransa
National 2 - Group B •
16.05.2026 — 19:00
Colmar
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 1.45
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Wasquehal
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%80
Colmar - Wasquehal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colmar %52.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colmar xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Wasquehal xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.8
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%18.6
Çifte Şans 1X: %81.4
Çifte Şans X2: %47.2
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.0
0.5 Alt: %12.0
1.5 Üst: %65.5
1.5 Alt: %34.5
2.5 Üst: %37.8
2.5 Alt: %62.2
3.5 Üst: %18.1
3.5 Alt: %81.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.4
KG Yok
%58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.1
1-1
%13.0
0-0
%12.0
2-0
%11.6
2-1
%8.7
0-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.0
İY X: %47.0
İY 2: %16.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.3
İY 0.5 Alt: %37.8
İY 1.5 Üst: %26.7
İY 1.5 Alt: %73.3
İY 2.5 Üst: %7.8
İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
3.34
=
Toplam
8.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.5
8.5 Alt: %54.6
9.5 Üst: %32.6
9.5 Alt: %67.4
10.5 Üst: %21.9
10.5 Alt: %78.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %33.9
İY 4.5 Alt: %66.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.5 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %22.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 12.9 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.2
21.5 Alt: %58.8
23.5 Şut Üst: %25.8
23.5 Alt: %74.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.8
7.5 Alt: %56.2
8.5 İsabetli Üst: %30.3
8.5 Alt: %69.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wasquehal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Colmar (-0.50)
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wasquehal (+0.50)
@2.11
%47.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.25 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -1.00 | @2.76 | %36.2 | %25.7 | @1.57 | %63.8 |
| -0.75 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| -0.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| 0.0 | @1.35 | %73.8 | %28.8 | @3.82 | %26.2 |
| +0.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +0.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +0.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.68 | %13.0 |
| +1.00 | @1.07 | %93.5 | %12.9 | @15.26 | %6.6 |
| +1.25 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.39 | %6.1 |
| +1.50 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.53 | %5.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +2.00 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %27.8 | @2.09 | %48.0 |
| +2.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +2.75 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +3.00 | @4.51 | %22.2 | %19.8 | @1.29 | %77.8 |
| +3.25 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| +3.50 | @5.62 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.0% | 7.5% | 3.2% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.2% | 13.0% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.6% | 8.8% | 3.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.6% | 4.2% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 1.5% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Colmar — Son 5 Maç
M
vs Chambly Thelle FC (D)
6 - 0
B
vs Beauvais (D)
1 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 1
M
vs Wasquehal (D)
2 - 1
M
vs Wasquehal (E)
0 - 2
Wasquehal — Son 5 Maç
M
vs Feignies-Aulnoye (E)
0 - 2
G
vs Dieppe (D)
0 - 1
M
vs Beauvais (E)
0 - 2
M
vs Furiani-Agliani (D)
2 - 0
G
vs Epinal (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | National 2 - Group B | Wasquehal | 0 - 1 | Colmar |
| 11.05.2024 | National 2 - Group D | Wasquehal | 2 - 1 | Colmar |
| 10.02.2024 | National 2 - Group D | Colmar | 0 - 2 | Wasquehal |
| 18.03.2023 | National 2 - Group B | Wasquehal | 3 - 1 | Colmar |
| 07.01.2023 | National 2 - Group B | Colmar | 3 - 1 | Wasquehal |