Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 11 • 31.01.2026 — 19:00

Santanyí

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Manacor

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%80
Santanyí - Manacor mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Santanyí %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santanyí xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Manacor xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.6
X (Beraberlik) %27.6
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8 0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.6 1.5 Alt: %25.4
2.5 Üst: %48.7 2.5 Alt: %51.3
3.5 Üst: %26.9 3.5 Alt: %73.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.4
KG Yok %46.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-0
%9.9
2-1
%9.1
0-0
%8.2
2-0
%8.1
0-1
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.3 İY X: %43.8 İY 2: %23.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.5 İY 0.5 Alt: %31.5
İY 1.5 Üst: %33.8 İY 1.5 Alt: %66.2
İY 2.5 Üst: %11.6 İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.08
+
Dep 4.15
=
Toplam 9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5 8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.4 9.5 Alt: %55.6
10.5 Üst: %32.3 10.5 Alt: %67.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %42.0 İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.5 | Eşit: %12.7 | Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 13.1 • Dep: 10.1
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.9 21.5 Alt: %37.1
23.5 Şut Üst: %46.4 23.5 Alt: %53.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.5 7.5 Alt: %43.5
8.5 İsabetli Üst: %42.6 8.5 Alt: %57.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Santanyí
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Manacor
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Santanyí (-0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Manacor (+0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.49 %22.3 %0.0 @1.29 %77.8
-1.25 @4.00 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
-1.00 @3.50 %28.6 %22.1 @1.40 %71.4
-0.75 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.6
-0.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
-0.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
0.0 @1.63 %61.4 %27.7 @2.59 %38.6
+0.25 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.59 %27.9
+0.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+1.00 @1.16 %86.4 %16.6 @7.36 %13.6
+1.25 @1.14 %87.6 %0.0 @8.09 %12.4
+1.50 @1.13 %88.7 %0.0 @8.82 %11.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.41 %70.7 %0.0 @3.41 %29.3
+2.00 @1.53 %65.5 %26.0 @2.90 %34.5
+2.25 @1.79 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
+2.50 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
+2.75 @2.37 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
+3.00 @2.94 %34.0 %22.0 @1.51 %66.0
+3.25 @3.36 %29.8 %0.0 @1.42 %70.2
+3.50 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.2% 7.3% 4.7% 1.8% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.0% 13.2% 7.0% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.1% 9.2% 5.2% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 4.0% 4.6% 2.6% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.5% 1.7% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Santanyí — Son 5 Maç
M vs Mercadal (D)
1 - 0
G vs Alcúdia (E)
3 - 2
M vs Manacor (D)
5 - 1
G vs Mercadal (E)
3 - 0
M vs Porreres (D)
3 - 1
Manacor — Son 5 Maç
M vs Peña Deportiva (E)
0 - 5
G vs Santanyí (E)
5 - 1
B vs Santanyí (D)
0 - 0
M vs Santanyí (E)
1 - 2
G vs Santanyí (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
20.09.2025 Tercera División RFEF - Group 11 Manacor 5 - 1 Santanyí
29.03.2025 Tercera División RFEF - Group 11 Santanyí 0 - 0 Manacor
16.11.2024 Tercera División RFEF - Group 11 Manacor 1 - 2 Santanyí
17.02.2024 Tercera División RFEF - Group 11 Santanyí 0 - 1 Manacor
30.09.2023 Tercera División RFEF - Group 11 Manacor 1 - 0 Santanyí
07.05.2023 Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs Manacor 1 - 1 Santanyí
30.04.2023 Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs Santanyí 1 - 0 Manacor
01.04.2023 Tercera División RFEF - Group 11 Santanyí 0 - 1 Manacor