Austria
Victoria NPL •
28.06.2026 — 08:30
South Melbourne
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 2.39
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Green Gully
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
South Melbourne - Green Gully mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.39, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre South Melbourne %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
South Melbourne xG
2.71
Dengeli
Green Gully xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.3
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%24.3
Çifte Şans 1X: %75.7
Çifte Şans X2: %44.7
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.1
1.5 Alt: %8.9
2.5 Üst: %75.7
2.5 Alt: %24.3
3.5 Üst: %56.0
3.5 Alt: %44.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.6
KG Yok
%27.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.5
1-1
%7.7
3-1
%6.8
2-2
%6.7
1-2
%5.6
2-0
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.7
İY X: %34.4
İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.2
İY 0.5 Alt: %17.8
İY 1.5 Üst: %54.0
İY 1.5 Alt: %46.0
İY 2.5 Üst: %26.1
İY 2.5 Alt: %73.9
İY 3.5 Üst: %10.1
İY 3.5 Alt: %89.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.9
+
Dep
5.1
=
Toplam
12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5
8.5 Alt: %15.5
9.5 Üst: %75.8
9.5 Alt: %24.2
10.5 Üst: %65.3
10.5 Alt: %34.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 3.17, Dep: 2.35)
İY 4.5 Üst: %64.6
İY 4.5 Alt: %35.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.5 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %25.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.4
Ev: 18.6 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
11
Ev: 6.6 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.8
21.5 Alt: %3.2
23.5 Şut Üst: %92.7
23.5 Alt: %7.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.8
7.5 Alt: %14.2
8.5 İsabetli Üst: %76.9
8.5 Alt: %23.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSouth Melbourne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Green Gully
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
South Melbourne (-0.75)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Green Gully (+0.75)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| -1.25 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -1.00 | @2.38 | %42.0 | %20.7 | @1.73 | %58.0 |
| -0.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| -0.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %46.0 |
| -0.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| 0.0 | @1.46 | %68.6 | %21.2 | @3.19 | %31.4 |
| +0.25 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.7 |
| +0.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +0.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +1.00 | @1.15 | %87.0 | %13.4 | @7.67 | %13.0 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.26 | %12.1 |
| +1.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.86 | %11.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.95 | %10.1 |
| +2.00 | @1.12 | %89.0 | %16.1 | @9.08 | %11.0 |
| +2.25 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| +2.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +2.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +3.00 | @1.47 | %68.1 | %20.5 | @3.14 | %31.9 |
| +3.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +3.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 2.5% | 2.4% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.2% | 8.0% | 5.8% | 3.1% | 1.2% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.7% | 8.9% | 7.0% | 3.7% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.5% | 7.1% | 5.6% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 2.7% | 4.2% | 3.3% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.3% | 2.0% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
South Melbourne — Son 5 Maç
G
vs Bentleigh Greens (D)
1 - 5
M
vs Auckland FC 2 (E)
1 - 2
G
vs Auckland FC 2 (D)
1 - 2
Green Gully — Son 5 Maç
M
vs Hume City (D)
3 - 2
M
vs Preston Lions (E)
0 - 4
M
vs Preston Lions (E)
0 - 1
M
vs Preston Lions (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.