Austria
Victoria NPL •
03.07.2026 — 12:30
Green Gully
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.12
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Bentleigh Greens
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Green Gully - Bentleigh Greens mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bentleigh Greens %56.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Green Gully xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bentleigh Greens xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.4
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%56.3
Çifte Şans 1X: %43.7
Çifte Şans X2: %79.6
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %82.0
1.5 Alt: %18.0
2.5 Üst: %59.4
2.5 Alt: %40.6
3.5 Üst: %37.0
3.5 Alt: %63.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.5
KG Yok
%41.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
1-2
%9.9
0-2
%8.9
0-1
%8.3
1-3
%6.5
0-3
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.1
İY X: %39.2
İY 2: %41.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1
İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %41.0
İY 1.5 Alt: %59.0
İY 2.5 Üst: %16.1
İY 2.5 Alt: %83.9
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.32
+
Dep
5.94
=
Toplam
10.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.6
8.5 Alt: %30.4
9.5 Üst: %57.5
9.5 Alt: %42.5
10.5 Üst: %45.0
10.5 Alt: %55.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.72 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %50.9
İY 4.5 Alt: %49.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.3 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %63.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26
Ev: 10.8 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
9.1
Ev: 3.9 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.1
21.5 Alt: %18.9
23.5 Şut Üst: %68.1
23.5 Alt: %32.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.3
7.5 Alt: %31.7
8.5 İsabetli Üst: %55.2
8.5 Alt: %44.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGreen Gully
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bentleigh Greens
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Green Gully (+0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bentleigh Greens (-0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.50 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -1.25 | @11.70 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.00 | @10.91 | %9.2 | %12.7 | @1.10 | %90.8 |
| -0.75 | @6.53 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -0.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -0.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| 0.0 | @3.69 | %27.1 | %23.6 | @1.37 | %72.9 |
| +0.25 | @2.71 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +0.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +0.75 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +1.00 | @1.74 | %57.5 | %22.9 | @2.35 | %42.5 |
| +1.25 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +1.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +2.00 | @1.31 | %76.2 | %22.9 | @4.21 | %23.8 |
| +2.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.75 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +3.00 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %22.8 | @1.87 | %53.4 |
| +3.25 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +3.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 8.4% | 9.0% | 5.9% | 2.9% | 1.1% |
| 1 Gol | 4.5% | 11.0% | 10.1% | 6.6% | 3.2% | 1.3% |
| 2 Gol | 2.9% | 5.7% | 5.6% | 3.7% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.1% | 2.1% | 1.4% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Green Gully — Son 5 Maç
G
vs South Melbourne (D)
1 - 2
M
vs Hume City (D)
3 - 2
M
vs Preston Lions (E)
0 - 4
M
vs Preston Lions (E)
0 - 1
M
vs Preston Lions (D)
3 - 2
Bentleigh Greens — Son 5 Maç
M
vs Altona Magic (E)
0 - 1
M
vs South Melbourne (E)
1 - 5
G
vs Dandenong Thunder (E)
2 - 1
B
vs Dandenong Thunder (D)
1 - 1
M
vs Dandenong Thunder (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.