Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 21.06.2026 — 17:00

Sable

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 0.80
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Tonnerre

Elo: 1506
λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sable - Tonnerre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sable %34.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %27.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sable xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tonnerre xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.80 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.2
X (Beraberlik) %38.9
2 (Deplasman) %26.9

Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %65.8
Çifte Şans 12: %61.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.1 0.5 Alt: %23.9
1.5 Üst: %44.2 1.5 Alt: %55.8
2.5 Üst: %18.4 2.5 Alt: %81.6
3.5 Üst: %6.2 3.5 Alt: %93.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %27.9
KG Yok %72.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.9
1-0
%17.4
0-1
%14.5
1-1
%13.3
2-0
%7.3
0-2
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.0 İY X: %58.2 İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.0 İY 0.5 Alt: %52.0
İY 1.5 Üst: %14.7 İY 1.5 Alt: %85.3
İY 2.5 Üst: %3.0 İY 2.5 Alt: %97.0
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.69
+
Dep 3.17
=
Toplam 6.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %25.3 8.5 Alt: %74.8
9.5 Üst: %15.5 9.5 Alt: %84.5
10.5 Üst: %8.9 10.5 Alt: %91.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.15 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %21.1 İY 4.5 Alt: %78.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.1 | Eşit: %15.3 | Dep: %34.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.2
Ev: 8.9 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.2 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %9.8 21.5 Alt: %90.2
23.5 Şut Üst: %4.1 23.5 Alt: %95.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.2 7.5 Alt: %78.8
8.5 İsabetli Üst: %12.0 8.5 Alt: %88.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sable
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sable (0.0)
@1.78
%56.0 İhtimal
İade (Push): %38.9
Tonnerre (+0.00)
@2.27
%44.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.26
%44.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.79
%55.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.74 %11.4 %0.0 @1.13 %88.6
-1.25 @7.74 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.00 @6.75 %14.8 %22.8 @1.17 %85.2
-0.75 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
-0.50 @2.92 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-0.25 @2.35 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
0.0 Ana Hat @1.78 %56.0 %38.9 @2.27 %44.0
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @3.00 %33.4
+0.50 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+0.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.22 %19.2
+1.00 @1.11 %90.4 %19.1 @10.39 %9.6
+1.25 @1.09 %91.4 %0.0 @11.61 %8.6
+1.50 @1.08 %92.2 %0.0 @12.84 %7.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
+2.00 @4.03 %24.8 %25.8 @1.33 %75.2
+2.25 @4.73 %21.2 %0.0 @1.27 %78.9
+2.50 @5.43 %18.4 %0.0 @1.23 %81.6
+2.75 @7.63 %13.1 %0.0 @1.15 %86.9
+3.00 @14.15 %7.1 %12.2 @1.08 %92.9
+3.25 @15.13 %6.6 %0.0 @1.07 %93.4
+3.50 @16.11 %6.2 %0.0 @1.07 %93.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.9% 14.5% 5.2% 1.2% 0.2% 0.0%
1 Gol 17.4% 13.3% 4.2% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 7.3% 4.9% 1.7% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.9% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Sable — Son 5 Maç
G vs Bamboutos (D)
0 - 2
B vs FAP (D)
1 - 1
G vs FAP (D)
1 - 2
B vs Atlantic (D)
0 - 0
Tonnerre — Son 5 Maç
B vs Yafoot (E)
1 - 1
B vs Bafmeng United (D)
0 - 0
G vs FAP (E)
1 - 0
M vs Bamboutos (E)
0 - 3
G vs Foncha ST (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.