Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 18.06.2026 — 15:00

Bamboutos

Elo: 1537
λ (Beklenen Gol): 1.11
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Bafmeng United

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bamboutos - Bafmeng United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bamboutos %46.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bamboutos xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bafmeng United xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.1
X (Beraberlik) %33.9
2 (Deplasman) %20.0

Çifte Şans 1X: %80.0
Çifte Şans X2: %54.0
Çifte Şans 12: %66.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.6 0.5 Alt: %18.4
1.5 Üst: %53.1 1.5 Alt: %46.9
2.5 Üst: %25.6 2.5 Alt: %74.5
3.5 Üst: %10.1 3.5 Alt: %90.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.5
KG Yok %67.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%18.4
0-0
%18.3
1-1
%13.2
2-0
%10.8
0-1
%10.2
2-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1 İY X: %53.3 İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.0 İY 0.5 Alt: %46.0
İY 1.5 Üst: %19.1 İY 1.5 Alt: %80.9
İY 2.5 Üst: %4.5 İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.32
+
Dep 3.09
=
Toplam 7.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.5 8.5 Alt: %67.5
9.5 Üst: %21.3 9.5 Alt: %78.7
10.5 Üst: %13.0 10.5 Alt: %87.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.41 Korner (Ev: 1.99, Dep: 1.42)
İY 4.5 Üst: %25.7 İY 4.5 Alt: %74.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.4 | Eşit: %13.6 | Dep: %26.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.9
Ev: 10.8 • Dep: 7
İsabetli Şut 6.3
Ev: 3.9 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.2 21.5 Alt: %80.8
23.5 Şut Üst: %9.6 23.5 Alt: %90.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.3 7.5 Alt: %70.7
8.5 İsabetli Üst: %18.1 8.5 Alt: %81.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bamboutos (-0.50)
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bafmeng United (+0.50)
@1.85
%54.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.05 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-1.25 @4.39 %22.8 %0.0 @1.30 %77.2
-1.00 @3.73 %26.8 %26.2 @1.37 %73.2
-0.75 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-0.50 Ana Hat @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
-0.25 @1.81 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
0.0 @1.44 %69.6 %34.0 @3.29 %30.4
+0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.2
+0.50 @1.25 %80.0 %0.0 @4.99 %20.1
+0.75 @1.16 %86.2 %0.0 @7.27 %13.8
+1.00 @1.07 %93.6 %14.6 @15.61 %6.4
+1.25 @1.06 %94.1 %0.0 @16.94 %5.9
+1.50 @1.06 %94.5 %0.0 @18.27 %5.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.20 %45.5 %0.0 @1.84 %54.5
+2.00 @2.84 %35.2 %27.6 @1.54 %64.8
+2.25 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
+2.50 @3.93 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
+2.75 @5.21 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
+3.00 @8.49 %11.8 %15.5 @1.13 %88.2
+3.25 @9.27 %10.8 %0.0 @1.12 %89.2
+3.50 @10.05 %10.0 %0.0 @1.11 %90.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.4% 10.2% 3.5% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.5% 13.3% 3.9% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 10.8% 6.9% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.0% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.1% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Bamboutos — Son 5 Maç
G vs Yafoot (D)
0 - 2
M vs Sable (E)
0 - 2
G vs Tonnerre (D)
0 - 3
G vs Union Douala (E)
3 - 0
B vs Foncha ST (D)
0 - 0
Bafmeng United — Son 5 Maç
B vs Tonnerre (E)
0 - 0
M vs FAP (D)
1 - 0
G vs Avion Academy (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.