Netherlands
U21 Divisie 1 •
09.05.2026 — 16:00
Willem II U21
Elo: 1406λ (Beklenen Gol): 1.29
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
De Graafschap U21
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%85
Willem II U21 - De Graafschap U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre De Graafschap U21 %57.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Willem II U21 xG
1.60
Dengeli
De Graafschap U21 xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.3
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%57.1
Çifte Şans 1X: %42.9
Çifte Şans X2: %78.8
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1
0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.7
1.5 Alt: %13.3
2.5 Üst: %67.3
2.5 Alt: %32.7
3.5 Üst: %45.6
3.5 Alt: %54.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.8
KG Yok
%35.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.6
1-1
%9.4
0-2
%7.4
1-3
%7.0
0-1
%6.2
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.2
İY X: %36.7
İY 2: %43.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.0
İY 0.5 Alt: %22.0
İY 1.5 Üst: %46.9
İY 1.5 Alt: %53.1
İY 2.5 Üst: %20.3
İY 2.5 Alt: %79.7
İY 3.5 Üst: %7.0
İY 3.5 Alt: %93.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.67
+
Dep
6.41
=
Toplam
11.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.5
8.5 Alt: %22.5
9.5 Üst: %66.8
9.5 Alt: %33.2
10.5 Üst: %54.9
10.5 Alt: %45.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.1 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.95)
İY 4.5 Üst: %57.6
İY 4.5 Alt: %42.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.9 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %64.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.4
Ev: 11.9 • Dep: 16.5
İsabetli Şut
9.9
Ev: 4.2 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.7
21.5 Alt: %9.3
23.5 Şut Üst: %82.0
23.5 Alt: %18.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.0
7.5 Alt: %23.1
8.5 İsabetli Üst: %65.4
8.5 Alt: %34.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWillem II U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
De Graafschap U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Willem II U21 (+0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
De Graafschap U21 (-0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.16 | %9.0 | %0.0 | @1.10 | %91.0 |
| -1.25 | @10.46 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.00 | @9.75 | %10.3 | %12.6 | @1.11 | %89.7 |
| -0.75 | @6.13 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| -0.50 | @4.63 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| -0.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| 0.0 | @3.60 | %27.8 | %22.2 | @1.38 | %72.3 |
| +0.25 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +0.50 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +0.75 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +1.00 | @1.78 | %56.1 | %21.9 | @2.28 | %43.9 |
| +1.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +1.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +2.00 | @1.21 | %83.0 | %19.9 | @5.87 | %17.0 |
| +2.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
| +2.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +3.00 | @1.76 | %56.8 | %22.3 | @2.32 | %43.2 |
| +3.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +3.50 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.9% | 6.3% | 7.6% | 5.5% | 3.0% | 1.3% |
| 1 Gol | 3.4% | 9.7% | 9.8% | 7.1% | 3.9% | 1.7% |
| 2 Gol | 2.6% | 5.8% | 6.3% | 4.6% | 2.5% | 1.1% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.5% | 2.7% | 2.0% | 1.1% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Willem II U21 — Son 5 Maç
M
vs Twente / Heracles U21 (D)
1 - 0
G
vs Feyenoord U21 (E)
3 - 2
M
vs De Graafschap U21 (D)
4 - 1
B
vs De Graafschap U21 (E)
1 - 1
M
vs Feyenoord U21 (E)
0 - 3
De Graafschap U21 — Son 5 Maç
G
vs Willem II U21 (E)
4 - 1
B
vs Willem II U21 (D)
1 - 1
G
vs Willem II U21 (E)
2 - 0
G
vs Willem II U21 (E)
1 - 0
G
vs Willem II U21 (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | U21 Divisie 1 | De Graafschap U21 | 4 - 1 | Willem II U21 |
| 08.11.2025 | U21 Divisie 1 | Willem II U21 | 1 - 1 | De Graafschap U21 |
| 11.10.2025 | U21 Divisie 1 | De Graafschap U21 | 2 - 0 | Willem II U21 |
| 05.11.2022 | U21 Divisie 1 | De Graafschap U21 | 1 - 0 | Willem II U21 |
| 03.09.2022 | U21 Divisie 1 | Willem II U21 | 1 - 3 | De Graafschap U21 |