Cambodia
Elite Two •
09.06.2026 — 17:30
Les Astres
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.07
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
APEJES Academy
Elo: 1563λ (Beklenen Gol): 1.63
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Astres - APEJES Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre APEJES Academy %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Astres xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
APEJES Academy xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.0
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%49.6
Çifte Şans 1X: %50.4
Çifte Şans X2: %76.0
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9
1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.5
2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.5
3.5 Alt: %71.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.6
KG Yok
%46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
0-1
%10.1
1-2
%9.6
0-2
%9.0
0-0
%7.6
1-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %42.8
İY 2: %36.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4
İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.9
İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
5.22
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.2
8.5 Alt: %39.9
9.5 Üst: %47.1
9.5 Alt: %52.9
10.5 Üst: %34.8
10.5 Alt: %65.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.35 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.4)
İY 4.5 Üst: %43.8
İY 4.5 Alt: %56.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %56.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 10.5 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.2
21.5 Alt: %33.8
23.5 Şut Üst: %50.0
23.5 Alt: %50.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.1
7.5 Alt: %41.9
8.5 İsabetli Üst: %44.2
8.5 Alt: %55.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLes Astres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
APEJES Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Les Astres (+0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
APEJES Academy (-0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.76 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.25 | @9.96 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -1.00 | @9.17 | %10.9 | %14.8 | @1.12 | %89.1 |
| -0.75 | @5.55 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -0.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -0.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| 0.0 | @3.05 | %32.8 | %26.6 | @1.49 | %67.2 |
| +0.25 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| +0.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +0.75 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +1.00 | @1.52 | %65.9 | %23.0 | @2.93 | %34.1 |
| +1.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +1.50 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.8 |
| +2.00 | @1.48 | %67.4 | %25.6 | @3.06 | %32.6 |
| +2.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.75 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +3.00 | @2.79 | %35.9 | %22.2 | @1.56 | %64.1 |
| +3.25 | @3.18 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| +3.50 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 10.2% | 9.0% | 4.9% | 2.0% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.4% | 12.7% | 9.6% | 5.2% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.9% | 6.3% | 5.1% | 2.8% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.2% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Les Astres — Son 5 Maç
G
vs Atlantic (D)
0 - 1
M
vs Eding Sport (E)
0 - 2
G
vs FAP (D)
2 - 4
G
vs Avion Academy (E)
4 - 0
APEJES Academy — Son 5 Maç
G
vs Foncha ST (D)
1 - 2
B
vs Canon (D)
1 - 1
G
vs Canon (E)
2 - 1
B
vs Canon (D)
2 - 2
G
vs Canon (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.