Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 12.04.2026 — 17:00

FC Mk de Kinshasa

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 0.91
VS
Başlamadı

Etoile de Kivu

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%69
FC Mk de Kinshasa - Etoile de Kivu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Mk de Kinshasa %33.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Mk de Kinshasa xG 1.24
Dengeli
Etoile de Kivu xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.8
X (Beraberlik) %35.3
2 (Deplasman) %30.9

Çifte Şans 1X: %69.1
Çifte Şans X2: %66.2
Çifte Şans 12: %64.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.9 0.5 Alt: %18.1
1.5 Üst: %53.7 1.5 Alt: %46.3
2.5 Üst: %26.0 2.5 Alt: %74.0
3.5 Üst: %10.3 3.5 Alt: %89.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %35.4
KG Yok %64.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.1
1-0
%14.6
1-1
%14.3
0-1
%13.7
2-0
%7.1
0-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.0 İY X: %53.7 İY 2: %22.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.3 İY 0.5 Alt: %45.7
İY 1.5 Üst: %19.4 İY 1.5 Alt: %80.6
İY 2.5 Üst: %4.7 İY 2.5 Alt: %95.4
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.91
+
Dep 3.56
=
Toplam 7.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.4 8.5 Alt: %66.6
9.5 Üst: %22.0 9.5 Alt: %78.0
10.5 Üst: %13.5 10.5 Alt: %86.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %26.3 İY 4.5 Alt: %73.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.6 | Eşit: %14.8 | Dep: %37.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18
Ev: 9.6 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 6.3
Ev: 3.4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.0 21.5 Alt: %80.0
23.5 Şut Üst: %10.1 23.5 Alt: %90.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.7 7.5 Alt: %70.4
8.5 İsabetli Üst: %18.4 8.5 Alt: %81.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Etoile de Kivu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Mk de Kinshasa (0.0)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %35.3
Etoile de Kivu (+0.00)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.10 %12.4 %0.0 @1.14 %87.7
-1.25 @7.23 %13.8 %0.0 @1.16 %86.2
-1.00 @6.36 %15.7 %21.5 @1.19 %84.3
-0.75 @3.87 %25.9 %0.0 @1.35 %74.2
-0.50 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
-0.25 @2.44 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
0.0 Ana Hat @1.91 %52.3 %35.3 @2.09 %47.8
+0.25 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
+0.50 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.75 @1.30 %76.8 %0.0 @4.32 %23.2
+1.00 @1.16 %86.5 %20.2 @7.43 %13.5
+1.25 @1.14 %88.1 %0.0 @8.37 %12.0
+1.50 @1.12 %89.3 %0.0 @9.31 %10.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.17 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
+2.00 @2.79 %35.9 %27.7 @1.56 %64.1
+2.25 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
+2.50 @3.85 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
+2.75 @5.09 %19.7 %0.0 @1.24 %80.4
+3.00 @8.22 %12.2 %15.7 @1.14 %87.8
+3.25 @8.98 %11.1 %0.0 @1.13 %88.9
+3.50 @9.75 %10.3 %0.0 @1.11 %89.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.1% 13.7% 6.3% 1.8% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.6% 14.3% 5.7% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 7.1% 6.1% 2.6% 0.7% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.1% 1.8% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
G vs Rangers (D)
0 - 1
M vs Céleste (D)
1 - 0
B vs Bukavu Dawa (D)
1 - 1
G vs FC Renaissance (E)
1 - 0
M vs Dauphins Noirs (D)
1 - 0
Etoile de Kivu — Son 5 Maç
G vs Rangers (D)
0 - 1
M vs Céleste (D)
1 - 0
B vs JSK (E)
2 - 2
M vs Maniema Union (D)
3 - 2
G vs Bukavu Dawa (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
15.12.2025 Ligue 1 Etoile de Kivu 3 - 0 FC Mk de Kinshasa