Austria
New South Wales NPL •
27.06.2026 — 08:00
Western Sydney Wanderers U23
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.58
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Manly United
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Western Sydney Wanderers U23 - Manly United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Western Sydney Wanderers U23 %49.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Western Sydney Wanderers U23 xG
1.95
Dengeli
Manly United xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.8
X (Beraberlik)
%27.1
2 (Deplasman)
%23.1
Çifte Şans 1X: %76.9
Çifte Şans X2: %50.2
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.4
0.5 Alt: %8.6
1.5 Üst: %73.7
1.5 Alt: %26.3
2.5 Üst: %47.5
2.5 Alt: %52.5
3.5 Üst: %25.8
3.5 Alt: %74.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.0
KG Yok
%49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-0
%11.1
2-0
%9.5
2-1
%9.5
0-0
%8.5
0-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.4
İY X: %43.8
İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.8
İY 0.5 Alt: %32.2
İY 1.5 Üst: %32.9
İY 1.5 Alt: %67.1
İY 2.5 Üst: %11.1
İY 2.5 Alt: %88.9
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.25
+
Dep
3.87
=
Toplam
9.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.0
8.5 Alt: %44.0
9.5 Üst: %42.8
9.5 Alt: %57.2
10.5 Üst: %30.8
10.5 Alt: %69.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %40.9
İY 4.5 Alt: %59.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.4 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.9
Ev: 13.7 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
8
Ev: 4.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.4
21.5 Alt: %39.6
23.5 Şut Üst: %43.8
23.5 Alt: %56.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.2
7.5 Alt: %44.9
8.5 İsabetli Üst: %41.2
8.5 Alt: %58.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWestern Sydney Wanderers U23
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Manly United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Western Sydney Wanderers U23 (-0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Manly United (+0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -1.25 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| -1.00 | @2.93 | %34.1 | %23.5 | @1.52 | %65.9 |
| -0.75 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| -0.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| 0.0 | @1.47 | %68.1 | %27.2 | @3.14 | %31.9 |
| +0.25 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +0.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.83 | %17.2 |
| +1.00 | @1.11 | %89.9 | %14.6 | @9.92 | %10.1 |
| +1.25 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.77 | %9.3 |
| +1.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.62 | %8.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +2.00 | @1.56 | %64.0 | %26.3 | @2.78 | %36.0 |
| +2.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +2.75 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| +3.00 | @3.08 | %32.5 | %21.8 | @1.48 | %67.6 |
| +3.25 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +3.50 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.6% | 6.8% | 3.8% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.2% | 13.0% | 6.0% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 9.5% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.0% | 5.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Western Sydney Wanderers U23 — Son 5 Maç
M
vs UNSW (D)
2 - 1
G
vs Sydney Olympic (D)
0 - 4
B
vs Sydney Olympic (E)
1 - 1
G
vs Sydney Olympic (D)
0 - 1
M
vs Sydney Olympic (D)
4 - 1
Manly United — Son 5 Maç
B
vs Sydney FC U23 (E)
1 - 1
M
vs Sydney FC U23 (E)
0 - 6
B
vs Sydney FC U23 (D)
0 - 0
G
vs Sydney FC U23 (E)
1 - 0
M
vs Sydney FC U23 (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.