Germany
Oberliga - Baden-Württemberg •
29.03.2026 — 15:00
Essingen
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.06
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Oberachern
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%74
Essingen - Oberachern mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oberachern %39.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Essingen xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Oberachern xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.7
X (Beraberlik)
%30.3
2 (Deplasman)
%39.0
Çifte Şans 1X: %61.0
Çifte Şans X2: %69.3
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9
0.5 Alt: %11.1
1.5 Üst: %67.8
1.5 Alt: %32.2
2.5 Üst: %40.3
2.5 Alt: %59.7
3.5 Üst: %20.0
3.5 Alt: %80.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.4
KG Yok
%52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
0-1
%11.4
0-0
%11.1
1-0
%9.7
1-2
%8.1
0-2
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %47.1
İY 2: %29.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.7
İY 0.5 Alt: %36.3
İY 1.5 Üst: %28.3
İY 1.5 Alt: %71.7
İY 2.5 Üst: %8.6
İY 2.5 Alt: %91.4
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.22
+
Dep
4.37
=
Toplam
8.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.9
8.5 Alt: %51.1
9.5 Üst: %35.9
9.5 Alt: %64.1
10.5 Üst: %24.7
10.5 Alt: %75.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.95 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %36.2
İY 4.5 Alt: %63.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.1 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %45.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.2
Ev: 10.5 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.7 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.3
21.5 Alt: %53.8
23.5 Şut Üst: %30.2
23.5 Alt: %69.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.3
7.5 Alt: %53.7
8.5 İsabetli Üst: %32.6
8.5 Alt: %67.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEssingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Oberachern
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Essingen (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Oberachern (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.18 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.25 | @7.42 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.00 | @6.67 | %15.0 | %18.5 | @1.18 | %85.0 |
| -0.75 | @4.23 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -0.50 | @3.25 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| -0.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| 0.0 | @2.27 | %44.1 | %30.3 | @1.79 | %55.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| +0.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +1.00 | @1.28 | %77.9 | %21.6 | @4.51 | %22.2 |
| +1.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.13 | %19.5 |
| +1.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| +2.00 | @1.80 | %55.4 | %27.6 | @2.24 | %44.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +2.50 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| +2.75 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| +3.00 | @4.03 | %24.8 | %20.4 | @1.33 | %75.2 |
| +3.25 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +3.50 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.1% | 11.4% | 7.7% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.7% | 14.2% | 8.1% | 3.3% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.7% | 7.0% | 4.3% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.5% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Essingen — Son 5 Maç
B
vs Oberachern (D)
2 - 2
G
vs Oberachern (D)
1 - 2
B
vs Oberachern (E)
0 - 0
M
vs Oberachern (E)
0 - 2
B
vs Oberachern (D)
0 - 0
Oberachern — Son 5 Maç
B
vs Essingen (E)
2 - 2
G
vs Balingen (D)
0 - 2
M
vs Essingen (E)
1 - 2
M
vs Balingen (E)
0 - 1
B
vs Essingen (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Oberliga - Baden-Württemberg | Oberachern | 2 - 2 | Essingen |
| 10.05.2025 | Oberliga - Baden-Württemberg | Oberachern | 1 - 2 | Essingen |
| 26.10.2024 | Oberliga - Baden-Württemberg | Essingen | 0 - 0 | Oberachern |
| 12.05.2024 | Oberliga - Baden-Württemberg | Essingen | 0 - 2 | Oberachern |
| 28.10.2023 | Oberliga - Baden-Württemberg | Oberachern | 0 - 0 | Essingen |