Maç Listesine Dön
İngiltere League Two • 10.05.2026 — 11:00

Changchun Xidu

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.71
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Shanghai Second

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Changchun Xidu - Shanghai Second mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Changchun Xidu %54.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Changchun Xidu xG 1.95
Dengeli
Shanghai Second xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %54.0
X (Beraberlik) %25.6
2 (Deplasman) %20.3

Çifte Şans 1X: %79.7
Çifte Şans X2: %46.0
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2 0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.5 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.9 2.5 Alt: %50.1
3.5 Üst: %27.9 3.5 Alt: %72.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.5
KG Yok %48.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.2
1-0
%11.0
2-0
%10.1
2-1
%9.7
0-0
%7.8
0-1
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.3 İY X: %42.5 İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2 İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.5
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.52
+
Dep 3.79
=
Toplam 9.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.4 8.5 Alt: %41.6
9.5 Üst: %45.3 9.5 Alt: %54.7
10.5 Üst: %33.1 10.5 Alt: %66.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.54, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %42.6 İY 4.5 Alt: %57.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %65.6 | Eşit: %11.4 | Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 14.5 • Dep: 9
İsabetli Şut 8.2
Ev: 5.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.0 21.5 Alt: %35.0
23.5 Şut Üst: %48.7 23.5 Alt: %51.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.1 7.5 Alt: %41.9
8.5 İsabetli Üst: %44.2 8.5 Alt: %55.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Changchun Xidu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shanghai Second
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Changchun Xidu (-0.75)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Shanghai Second (+0.75)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.36 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
-1.25 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
-1.00 @2.56 %39.1 %24.0 @1.64 %60.9
-0.75 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.6
-0.50 @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
-0.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
0.0 @1.38 %72.4 %25.9 @3.62 %27.6
+0.25 @1.31 %76.5 %0.0 @4.26 %23.5
+0.50 @1.26 %79.5 %0.0 @4.89 %20.5
+0.75 @1.17 %85.1 %0.0 @6.72 %14.9
+1.00 @1.09 %91.6 %13.1 @11.85 %8.4
+1.25 @1.09 %92.2 %0.0 @12.74 %7.9
+1.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.64 %7.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+2.00 @1.50 %66.7 %25.8 @3.00 %33.4
+2.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+2.75 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
+3.00 @2.85 %35.1 %22.2 @1.54 %64.9
+3.25 @3.25 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
+3.50 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.8% 5.9% 3.2% 1.0% 0.3% 0.0%
1 Gol 11.1% 12.3% 5.5% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.2% 9.8% 4.7% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 5.8% 5.6% 2.7% 0.9% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.5% 2.4% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Changchun Xidu — Son 5 Maç
B vs Dalian Yingbo B (D)
2 - 2
G vs Xi'an Ronghai (E)
2 - 0
B vs Xi'an Ronghai (D)
0 - 0
Shanghai Second — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.