Maç Listesine Dön
Austria Regionalliga - West • 02.05.2026 — 17:00

Lauterach

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.94
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Lustenau

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Lauterach - Lustenau mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.94, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lauterach %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lauterach xG 2.31
Dengeli
Lustenau xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.5
X (Beraberlik) %22.8
2 (Deplasman) %34.7

Çifte Şans 1X: %65.3
Çifte Şans X2: %57.5
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.9 1.5 Alt: %11.1
2.5 Üst: %71.3 2.5 Alt: %28.7
3.5 Üst: %50.4 3.5 Alt: %49.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %71.4
KG Yok %28.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.1
2-1
%8.2
1-2
%7.4
2-2
%7.2
3-1
%5.3
2-0
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2 İY X: %36.6 İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.0 İY 0.5 Alt: %20.0
İY 1.5 Üst: %50.3 İY 1.5 Alt: %49.7
İY 2.5 Üst: %23.0 İY 2.5 Alt: %77.0
İY 3.5 Üst: %8.4 İY 3.5 Alt: %91.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.99
+
Dep 5.48
=
Toplam 11.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.7 8.5 Alt: %19.3
9.5 Üst: %70.8 9.5 Alt: %29.2
10.5 Üst: %59.5 10.5 Alt: %40.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 2.76, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %60.7 İY 4.5 Alt: %39.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.1 | Eşit: %11.8 | Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.8
Ev: 15.9 • Dep: 13.9
İsabetli Şut 10.4
Ev: 5.7 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.1 21.5 Alt: %5.9
23.5 Şut Üst: %87.7 23.5 Alt: %12.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.4 7.5 Alt: %18.6
8.5 İsabetli Üst: %71.1 8.5 Alt: %28.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lauterach
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lustenau
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lauterach (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lustenau (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.36 %23.0 %0.0 @1.30 %77.0
-1.25 @3.94 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
-1.00 @3.52 %28.4 %19.1 @1.40 %71.6
-0.75 @2.78 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
-0.50 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %58.0
-0.25 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
0.0 @1.82 %54.9 %23.4 @2.22 %45.1
+0.25 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.50 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+0.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+1.00 @1.27 %78.9 %17.1 @4.74 %21.1
+1.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.50 @1.21 %82.5 %0.0 @5.72 %17.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.6 %0.0 @8.03 %12.5
+2.00 @1.16 %86.2 %18.1 @7.24 %13.8
+2.25 @1.29 %77.6 %0.0 @4.47 %22.4
+2.50 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+2.75 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+3.00 @1.60 %62.6 %21.4 @2.68 %37.4
+3.25 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
+3.50 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 3.8% 3.9% 2.3% 1.0% 0.3%
1 Gol 4.3% 9.3% 7.6% 4.4% 1.9% 0.7%
2 Gol 4.8% 8.4% 7.4% 4.3% 1.9% 0.7%
3 Gol 3.1% 5.5% 4.8% 2.8% 1.2% 0.4%
4 Gol 1.5% 2.7% 2.3% 1.4% 0.6% 0.2%
5 Gol 0.6% 1.0% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1%
Lauterach — Son 5 Maç
G vs Lustenau (D)
2 - 4
M vs Lustenau (E)
1 - 4
G vs Lustenau (D)
0 - 2
Lustenau — Son 5 Maç
M vs Lauterach (E)
2 - 4
M vs Wolfurt (D)
2 - 1
G vs Wolfurt (E)
4 - 1
G vs Lauterach (D)
1 - 4
M vs Lauterach (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.09.2025 Regionalliga - West Lustenau 2 - 4 Lauterach
25.05.2024 Landesliga - Vorarlbergliga Lauterach 1 - 4 Lustenau
14.10.2023 Landesliga - Vorarlbergliga Lustenau 0 - 2 Lauterach