İngiltere
League Two •
09.05.2026 — 14:30
Wuhan Three Towns II
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.14
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Guangzhou Dandelion
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Wuhan Three Towns II - Guangzhou Dandelion mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wuhan Three Towns II %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wuhan Three Towns II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Guangzhou Dandelion xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.4
X (Beraberlik)
%33.0
2 (Deplasman)
%23.6
Çifte Şans 1X: %76.4
Çifte Şans X2: %56.6
Çifte Şans 12: %67.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.0
0.5 Alt: %16.0
1.5 Üst: %57.5
1.5 Alt: %42.5
2.5 Üst: %29.6
2.5 Alt: %70.4
3.5 Üst: %12.5
3.5 Alt: %87.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.2
KG Yok
%62.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.1
0-0
%16.0
1-1
%14.0
0-1
%10.5
2-0
%9.7
2-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2
İY X: %51.5
İY 2: %18.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.9
İY 0.5 Alt: %43.1
İY 1.5 Üst: %21.6
İY 1.5 Alt: %78.4
İY 2.5 Üst: %5.5
İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.37
+
Dep
3.36
=
Toplam
7.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.9
8.5 Alt: %63.1
9.5 Üst: %25.0
9.5 Alt: %75.0
10.5 Üst: %15.8
10.5 Alt: %84.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.55 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %28.5
İY 4.5 Alt: %71.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %29.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.8
Ev: 11 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.9
21.5 Alt: %74.2
23.5 Şut Üst: %14.0
23.5 Alt: %86.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.9
7.5 Alt: %66.1
8.5 İsabetli Üst: %21.8
8.5 Alt: %78.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWuhan Three Towns II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guangzhou Dandelion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wuhan Three Towns II (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guangzhou Dandelion (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.25 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -1.00 | @4.01 | %24.9 | %24.6 | @1.33 | %75.1 |
| -0.75 | @2.82 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| -0.50 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| 0.0 | @1.54 | %64.8 | %33.0 | @2.84 | %35.2 |
| +0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +0.50 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.24 | %23.6 |
| +0.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.93 | %16.9 |
| +1.00 | @1.10 | %91.2 | %16.2 | @11.32 | %8.8 |
| +1.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.41 | %8.1 |
| +1.50 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.51 | %7.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +2.00 | @2.44 | %41.0 | %28.0 | @1.69 | %59.1 |
| +2.25 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.50 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +2.75 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +3.00 | @6.69 | %14.9 | %17.1 | @1.18 | %85.1 |
| +3.25 | @7.38 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| +3.50 | @8.08 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.0% | 10.5% | 4.4% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 14.0% | 4.9% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.4% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.7% | 2.8% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Wuhan Three Towns II — Son 5 Maç
B
vs Jiangxi Liansheng (D)
0 - 0
B
vs Jiangxi Liansheng (E)
1 - 1
G
vs Guangzhou Dandelion (E)
1 - 0
M
vs Guangzhou Dandelion (D)
1 - 0
Guangzhou Dandelion — Son 5 Maç
M
vs Wuhan Three Towns II (D)
1 - 0
G
vs Wuhan Three Towns II (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.06.2025 | League Two | Wuhan Three Towns II | 1 - 0 | Guangzhou Dandelion |
| 12.04.2025 | League Two | Guangzhou Dandelion | 1 - 0 | Wuhan Three Towns II |