Czech-Republic
4. liga - Divizie E •
14.03.2026 — 17:00
Břeclav
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.26
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Tatran Všechovice
Elo: 1634λ (Beklenen Gol): 2.83
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Břeclav - Tatran Všechovice mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 2.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tatran Všechovice %69.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Břeclav xG
1.60
Dengeli
Tatran Všechovice xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.1
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%69.4
Çifte Şans 1X: %30.6
Çifte Şans X2: %85.9
Çifte Şans 12: %83.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.9
1.5 Alt: %8.1
2.5 Üst: %77.4
2.5 Alt: %22.6
3.5 Üst: %58.3
3.5 Alt: %41.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.9
KG Yok
%32.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.5
1-3
%8.0
0-2
%6.7
1-1
%6.4
0-3
%6.3
1-4
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.9
İY X: %31.6
İY 2: %52.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.3
İY 1.5 Alt: %44.7
İY 2.5 Üst: %27.3
İY 2.5 Alt: %72.7
İY 3.5 Üst: %10.6
İY 3.5 Alt: %89.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.62
+
Dep
7.8
=
Toplam
12.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.1
8.5 Alt: %12.9
9.5 Üst: %79.3
9.5 Alt: %20.7
10.5 Üst: %69.6
10.5 Alt: %30.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.71 Korner (Ev: 2.13, Dep: 3.59)
İY 4.5 Üst: %67.5
İY 4.5 Alt: %32.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %14.6 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %77.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.7
Ev: 11.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.2
Ev: 4.2 • Dep: 7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.1
21.5 Alt: %2.9
23.5 Şut Üst: %93.4
23.5 Alt: %6.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.9
7.5 Alt: %13.1
8.5 İsabetli Üst: %78.5
8.5 Alt: %21.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBřeclav
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tatran Všechovice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Břeclav (+1.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tatran Všechovice (-1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.30 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.52 | %6.1 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.73 | %6.4 | %9.1 | @1.07 | %93.6 |
| -0.75 | @9.25 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -0.50 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -0.25 | @6.13 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| 0.0 | @5.53 | %18.1 | %17.8 | @1.22 | %81.9 |
| +0.25 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +0.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| +0.75 | @2.74 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +1.00 | @2.42 | %41.3 | %21.0 | @1.70 | %58.7 |
| +1.25 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +1.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.64 | %9.4 |
| +2.00 | @1.11 | %89.7 | %15.5 | @9.75 | %10.3 |
| +2.25 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +2.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +2.75 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +3.00 | @1.44 | %69.6 | %20.5 | @3.29 | %30.4 |
| +3.25 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.61 | %38.4 |
| +3.50 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 4.6% | 7.2% | 6.8% | 4.8% | 2.7% |
| 1 Gol | 1.8% | 6.9% | 9.1% | 8.6% | 6.1% | 3.4% |
| 2 Gol | 1.4% | 4.0% | 5.7% | 5.4% | 3.8% | 2.2% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.7% | 2.4% | 2.3% | 1.6% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.5% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Břeclav — Son 5 Maç
M
vs Tatran Všechovice (D)
3 - 2
Tatran Všechovice — Son 5 Maç
G
vs Kroměříž II (D)
0 - 4
G
vs Břeclav (E)
3 - 2
G
vs Kroměříž II (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | 4. liga - Divizie E | Tatran Všechovice | 3 - 2 | Břeclav |