İngiltere
Premier League •
03.11.2026 — 01:05
Molynes United
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 0.75
VS
Başlamadı
Mount Pleasant Academy
Elo: 1594λ (Beklenen Gol): 2.01
Model Güven Derecesi:
%90
Molynes United - Mount Pleasant Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.75, Dep: 2.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mount Pleasant Academy %66.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Molynes United xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mount Pleasant Academy xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.75 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%12.3
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%66.2
Çifte Şans 1X: %33.9
Çifte Şans X2: %87.7
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.0
1.5 Alt: %23.0
2.5 Üst: %52.2
2.5 Alt: %47.8
3.5 Üst: %30.0
3.5 Alt: %70.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.6
KG Yok
%53.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%12.8
0-1
%12.0
1-1
%10.3
1-2
%9.6
0-3
%8.6
0-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.8
İY X: %39.8
İY 2: %47.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.5
İY 0.5 Alt: %29.5
İY 1.5 Üst: %35.9
İY 1.5 Alt: %64.2
İY 2.5 Üst: %12.8
İY 2.5 Alt: %87.2
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.53
+
Dep
5.78
=
Toplam
9.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.4
8.5 Alt: %41.6
9.5 Üst: %45.3
9.5 Alt: %54.7
10.5 Üst: %33.1
10.5 Alt: %66.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 1.62, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %42.6
İY 4.5 Alt: %57.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.1 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %71.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.2
Ev: 8.4 • Dep: 14.7
İsabetli Şut
8
Ev: 3 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.3
21.5 Alt: %37.7
23.5 Şut Üst: %45.7
23.5 Alt: %54.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.3
7.5 Alt: %44.7
8.5 İsabetli Üst: %41.4
8.5 Alt: %58.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMolynes United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mount Pleasant Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Molynes United (+1.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mount Pleasant Academy (-1.25)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @27.01 | %3.7 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| -1.25 | @25.83 | %3.9 | %0.0 | @1.04 | %96.1 |
| -1.00 | @24.64 | %4.1 | %8.8 | @1.04 | %95.9 |
| -0.75 | @11.80 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -0.50 | @8.00 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -0.25 | @7.13 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| 0.0 | @6.25 | %16.0 | %21.9 | @1.19 | %84.0 |
| +0.25 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +0.50 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| +0.75 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +1.00 | @2.19 | %45.7 | %24.7 | @1.84 | %54.3 |
| +1.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +1.50 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.8 |
| +2.00 | @1.45 | %68.7 | %25.2 | @3.20 | %31.3 |
| +2.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +2.50 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +2.75 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +3.00 | @2.69 | %37.2 | %22.6 | @1.59 | %62.8 |
| +3.25 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +3.50 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.41 | %71.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 12.2% | 13.0% | 8.7% | 4.4% | 1.8% |
| 1 Gol | 4.1% | 10.4% | 9.8% | 6.6% | 3.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 1.8% | 3.7% | 3.7% | 2.5% | 1.2% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Molynes United — Son 5 Maç
M
vs Arnett Gardens (D)
4 - 1
G
vs Cavalier (E)
1 - 0
M
vs Dunbeholden (D)
1 - 0
M
vs Racing United (E)
0 - 6
M
vs Tru-Juice (E)
0 - 1
Mount Pleasant Academy — Son 5 Maç
G
vs Montego Bay United (E)
2 - 1
G
vs Club Sando (E)
2 - 0
B
vs Club Sando (D)
1 - 1
B
vs Cavalier (E)
1 - 1
G
vs Dunbeholden (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.03.2026 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 2 - 0 | Molynes United |
| 05.01.2026 | Premier League | Molynes United | 0 - 0 | Mount Pleasant Academy |
| 02.09.2025 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 1 - 1 | Molynes United |
| 27.04.2025 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 3 - 0 | Molynes United |
| 13.02.2025 | Premier League | Molynes United | 2 - 6 | Mount Pleasant Academy |
| 01.12.2024 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 4 - 0 | Molynes United |
| 04.02.2024 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 1 - 1 | Molynes United |
| 12.11.2023 | Premier League | Molynes United | 1 - 3 | Mount Pleasant Academy |