Maç Listesine Dön
İngiltere League Two • 25.04.2026 — 10:00

Xi'an Ronghai

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 0.90
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 3

Shanghai Port II

Elo: 1525
λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Xi'an Ronghai - Shanghai Port II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shanghai Port II %40.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Xi'an Ronghai xG 1.24
Dengeli
Shanghai Port II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.5
X (Beraberlik) %32.1
2 (Deplasman) %40.5

Çifte Şans 1X: %59.5
Çifte Şans X2: %72.6
Çifte Şans 12: %67.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.1 0.5 Alt: %13.9
1.5 Üst: %61.7 1.5 Alt: %38.3
2.5 Üst: %33.6 2.5 Alt: %66.4
3.5 Üst: %15.2 3.5 Alt: %84.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.5
KG Yok %58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
0-0
%13.9
0-1
%13.8
1-0
%10.6
0-2
%8.5
1-2
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2 İY X: %49.8 İY 2: %29.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.6 İY 0.5 Alt: %40.4
İY 1.5 Üst: %24.2 İY 1.5 Alt: %75.9
İY 2.5 Üst: %6.6 İY 2.5 Alt: %93.4
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.89
+
Dep 4.19
=
Toplam 8.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.9 8.5 Alt: %58.1
9.5 Üst: %29.3 9.5 Alt: %70.7
10.5 Üst: %19.2 10.5 Alt: %80.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 1.79, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %31.6 İY 4.5 Alt: %68.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.7 | Eşit: %14.2 | Dep: %47.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.7
Ev: 9.5 • Dep: 10.2
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.4 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.3 21.5 Alt: %66.7
23.5 Şut Üst: %19.4 23.5 Alt: %80.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.4 7.5 Alt: %61.6
8.5 İsabetli Üst: %25.6 8.5 Alt: %74.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Xi'an Ronghai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shanghai Port II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Xi'an Ronghai (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Shanghai Port II (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.14
%46.6 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.27 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.36 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.00 @8.45 %11.8 %17.7 @1.13 %88.2
-0.75 @4.90 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-0.50 @3.64 %27.5 %0.0 @1.38 %72.6
-0.25 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
0.0 @2.47 %40.5 %32.1 @1.68 %59.6
+0.25 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.2
+0.50 @1.68 %59.6 %0.0 @2.47 %40.4
+0.75 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
+1.00 @1.29 %77.4 %23.0 @4.41 %22.7
+1.25 @1.25 %80.3 %0.0 @5.07 %19.7
+1.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.73 %17.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.81 %55.4 %0.0 @2.24 %44.7
+2.00 Ana Hat @2.14 %46.6 %28.1 @1.87 %53.4
+2.25 @2.56 %39.0 %0.0 @1.64 %61.0
+2.50 @2.98 %33.5 %0.0 @1.50 %66.5
+2.75 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.3
+3.00 @5.42 %18.4 %18.5 @1.23 %81.6
+3.25 @6.04 %16.6 %0.0 @1.20 %83.4
+3.50 @6.65 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.9% 13.9% 8.5% 3.3% 0.9% 0.2%
1 Gol 10.6% 14.3% 7.7% 2.9% 0.8% 0.2%
2 Gol 5.2% 6.0% 3.4% 1.3% 0.4% 0.1%
3 Gol 1.6% 1.8% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Xi'an Ronghai — Son 5 Maç
M vs Changchun Xidu (D)
2 - 0
B vs Shanghai Port II (E)
0 - 0
B vs Changchun Xidu (E)
0 - 0
M vs Shanghai Port II (D)
5 - 0
Shanghai Port II — Son 5 Maç
B vs Xi'an Ronghai (D)
0 - 0
G vs Xi'an Ronghai (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.06.2025 League Two Xi'an Ronghai 0 - 0 Shanghai Port II
30.03.2025 League Two Shanghai Port II 5 - 0 Xi'an Ronghai