Georgia
Liga 3 •
05.03.2026 — 13:00
FC Iberia 1999 II
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.61
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Iveria Khashuri
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%40
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Iberia 1999 II - Iveria Khashuri mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Iberia 1999 II %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Iberia 1999 II xG
1.95
Dengeli
Iveria Khashuri xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.0
X (Beraberlik)
%26.5
2 (Deplasman)
%26.5
Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %53.0
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.2
1.5 Üst: %77.1
1.5 Alt: %22.9
2.5 Üst: %52.2
2.5 Alt: %47.8
3.5 Üst: %30.0
3.5 Alt: %70.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
2-1
%9.4
1-0
%9.3
2-0
%8.2
0-0
%7.2
1-2
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1
İY X: %42.4
İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.3
İY 0.5 Alt: %29.7
İY 1.5 Üst: %36.0
İY 1.5 Alt: %64.0
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.32
+
Dep
4.2
=
Toplam
9.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.1
8.5 Alt: %38.9
9.5 Üst: %48.1
9.5 Alt: %51.9
10.5 Üst: %35.7
10.5 Alt: %64.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 2.45, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %44.5
İY 4.5 Alt: %55.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.8 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 13.9 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.2
21.5 Alt: %30.8
23.5 Şut Üst: %53.4
23.5 Alt: %46.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.5
7.5 Alt: %39.5
8.5 İsabetli Üst: %46.7
8.5 Alt: %53.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Iberia 1999 II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Iveria Khashuri
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Iberia 1999 II (-0.50)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Iveria Khashuri (+0.50)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -1.25 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -1.00 | @3.18 | %31.5 | %22.3 | @1.46 | %68.5 |
| -0.75 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| -0.25 | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| 0.0 | @1.57 | %63.7 | %26.7 | @2.76 | %36.3 |
| +0.25 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +0.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +0.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.92 | %20.3 |
| +1.00 | @1.15 | %87.1 | %15.7 | @7.77 | %12.9 |
| +1.25 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.50 | %11.8 |
| +1.50 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.23 | %10.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +2.00 | @1.44 | %69.2 | %25.2 | @3.25 | %30.8 |
| +2.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.45 | %40.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| +2.75 | @2.19 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +3.00 | @2.64 | %37.9 | %22.4 | @1.61 | %62.1 |
| +3.25 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +3.50 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 6.5% | 4.2% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.3% | 12.7% | 6.8% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.5% | 5.5% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.1% | 2.9% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.0% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
FC Iberia 1999 II — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Iveria Khashuri — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.