Germany
U19 Bundesliga •
25.04.2026 — 14:00
Nürnberg U19
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.33
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Hoffenheim U19
Elo: 1643λ (Beklenen Gol): 4.82
Model Güven Derecesi:
%90
Nürnberg U19 - Hoffenheim U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 4.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hoffenheim U19 %88.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nürnberg U19 xG
1.60
Dengeli
Hoffenheim U19 xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%4.6
X (Beraberlik)
%6.8
2 (Deplasman)
%88.6
Çifte Şans 1X: %11.4
Çifte Şans X2: %95.4
Çifte Şans 12: %93.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5
0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.5
1.5 Alt: %1.5
2.5 Üst: %94.1
2.5 Alt: %5.9
3.5 Üst: %85.3
3.5 Alt: %14.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.0
KG Yok
%27.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%6.8
1-5
%6.5
1-3
%5.6
1-6
%5.2
0-4
%5.1
0-5
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %8.8
İY X: %20.1
İY 2: %71.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.6
İY 0.5 Alt: %7.4
İY 1.5 Üst: %75.2
İY 1.5 Alt: %24.8
İY 2.5 Üst: %48.7
İY 2.5 Alt: %51.4
İY 3.5 Üst: %24.8
İY 3.5 Alt: %75.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.75
+
Dep
9
=
Toplam
13.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.0
8.5 Alt: %7.0
9.5 Üst: %87.8
9.5 Alt: %12.2
10.5 Üst: %80.7
10.5 Alt: %19.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.33 Korner (Ev: 2.19, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %75.6
İY 4.5 Alt: %24.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %9.8 |
Eşit: %5.8 |
Dep: %84.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.1
Ev: 12.1 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.3
Ev: 4.3 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.5
21.5 Alt: %2.5
23.5 Şut Üst: %94.2
23.5 Alt: %5.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.4
7.5 Alt: %7.7
8.5 İsabetli Üst: %86.5
8.5 Alt: %13.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNürnberg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hoffenheim U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nürnberg U19 (+2.00)
@2.45
%40.8 İhtimal
İade (Push): %21.4
Hoffenheim U19 (-2.00)
@1.69
%59.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.36
%73.3 İhtimal
İade (Push): %19.7
+4.00 Gol Alt
@3.74
%26.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @45.31 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.25 | @44.35 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.00 | @43.39 | %2.3 | %4.3 | @1.02 | %97.7 |
| -0.75 | @22.59 | %4.4 | %0.0 | @1.05 | %95.6 |
| -0.50 | @15.49 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -0.25 | @14.73 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| 0.0 | @13.97 | %7.2 | %9.8 | @1.08 | %92.8 |
| +0.25 | @8.38 | %11.9 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| +0.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +0.75 | @5.67 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| +1.00 | @5.18 | %19.3 | %15.8 | @1.24 | %80.7 |
| +1.25 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| +1.50 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @43.75 | %2.3 |
| +2.00 | @1.02 | %97.6 | %6.4 | @42.30 | %2.4 |
| +2.25 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.84 | %5.6 |
| +2.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.58 | %8.6 |
| +2.75 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.84 | %9.2 |
| +3.00 | @1.11 | %90.1 | %12.8 | @10.09 | %9.9 |
| +3.25 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.22 | %16.1 |
| +3.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.5% | 1.4% | 3.8% | 6.2% | 7.4% | 7.2% |
| 1 Gol | 0.3% | 2.3% | 5.1% | 8.2% | 9.9% | 9.5% |
| 2 Gol | 0.3% | 1.4% | 3.4% | 5.4% | 6.6% | 6.3% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.6% | 1.5% | 2.4% | 2.9% | 2.8% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.5% | 0.8% | 1.0% | 0.9% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.2% |
Nürnberg U19 — Son 5 Maç
M
vs Hoffenheim U19 (D)
8 - 1
M
vs Hoffenheim U19 (D)
4 - 0
M
vs Hoffenheim U19 (E)
2 - 3
G
vs Hoffenheim U19 (D)
0 - 2
M
vs Hoffenheim U19 (E)
1 - 4
Hoffenheim U19 — Son 5 Maç
G
vs Nürnberg U19 (E)
8 - 1
G
vs Sandhausen U19 (E)
8 - 0
G
vs Sandhausen U19 (D)
1 - 5
G
vs Sandhausen U19 (E)
3 - 0
G
vs Sandhausen U19 (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 8 - 1 | Nürnberg U19 |
| 03.03.2024 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 4 - 0 | Nürnberg U19 |
| 24.09.2023 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 2 - 3 | Hoffenheim U19 |
| 11.02.2023 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 0 - 2 | Nürnberg U19 |
| 19.02.2022 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 1 - 4 | Hoffenheim U19 |
| 03.10.2020 | DFB Junioren Pokal | Nürnberg U19 | 3 - 1 | Hoffenheim U19 |
| 01.05.2019 | U19 Bundesliga | Nürnberg U19 | 2 - 1 | Hoffenheim U19 |
| 11.11.2018 | U19 Bundesliga | Hoffenheim U19 | 5 - 1 | Nürnberg U19 |