Austria
Queensland NPL •
15.05.2026 — 12:15
Brisbane Roar II
Elo: 1413λ (Beklenen Gol): 1.11
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Lions
Elo: 1677λ (Beklenen Gol): 2.19
Model Güven Derecesi:
%90
Brisbane Roar II - Lions mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 2.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lions %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lions xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.6
X (Beraberlik)
%21.2
2 (Deplasman)
%61.3
Çifte Şans 1X: %38.7
Çifte Şans X2: %82.4
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %64.0
2.5 Alt: %36.0
3.5 Üst: %41.9
3.5 Alt: %58.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.1
KG Yok
%39.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.8
1-1
%9.7
0-2
%8.9
0-1
%7.4
1-3
%7.2
0-3
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.4
İY X: %37.1
İY 2: %45.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.4
İY 0.5 Alt: %23.6
İY 1.5 Üst: %44.3
İY 1.5 Alt: %55.7
İY 2.5 Üst: %18.4
İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
6.43
=
Toplam
10.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.4
8.5 Alt: %25.6
9.5 Üst: %63.0
9.5 Alt: %37.0
10.5 Üst: %50.8
10.5 Alt: %49.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 1.98, Dep: 2.96)
İY 4.5 Üst: %54.9
İY 4.5 Alt: %45.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.0 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %68.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.4
Ev: 10.8 • Dep: 16.6
İsabetli Şut
9.5
Ev: 3.8 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.1
21.5 Alt: %12.9
23.5 Şut Üst: %76.6
23.5 Alt: %23.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.3
7.5 Alt: %26.7
8.5 İsabetli Üst: %61.1
8.5 Alt: %39.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrisbane Roar II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar II (+1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %22.7
Lions (-1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.76 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.25 | @13.94 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.00 | @13.11 | %7.6 | %11.1 | @1.08 | %92.4 |
| -0.75 | @7.65 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -0.50 | @5.58 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -0.25 | @4.98 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| 0.0 | @4.37 | %22.9 | %21.7 | @1.30 | %77.1 |
| +0.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +0.50 | @2.52 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| +0.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +1.00 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %22.7 | @2.05 | %48.8 |
| +1.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +1.50 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.72 | %17.5 |
| +2.00 | @1.25 | %80.2 | %21.3 | @5.04 | %19.9 |
| +2.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +2.50 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +2.75 | @1.71 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +3.00 Ana Hat | @1.91 | %52.2 | %22.7 | @2.09 | %47.8 |
| +3.25 | @2.20 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| +3.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 7.6% | 9.1% | 6.6% | 3.6% | 1.6% |
| 1 Gol | 3.5% | 9.9% | 10.1% | 7.4% | 4.0% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.1% | 5.6% | 4.1% | 2.2% | 1.0% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.9% | 2.1% | 1.5% | 0.8% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Brisbane Roar II — Son 5 Maç
M
vs Magic United (E)
0 - 1
M
vs Rochedale Rovers (D)
1 - 0
M
vs Gold Coast United (E)
1 - 2
M
vs Brisbane City (E)
1 - 3
M
vs Brisbane City (D)
2 - 1
Lions — Son 5 Maç
G
vs Moreton City Excelsior (E)
2 - 0
M
vs Peninsula Power (D)
3 - 2
G
vs Moreton City Excelsior (D)
1 - 2
G
vs Peninsula Power (E)
3 - 0
G
vs Peninsula Power (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.06.2025 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 1 - 2 | Lions |
| 28.02.2025 | Queensland NPL | Lions | 3 - 0 | Brisbane Roar II |
| 16.06.2024 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 0 - 5 | Lions |
| 17.03.2024 | Queensland NPL | Lions | 1 - 2 | Brisbane Roar II |
| 23.06.2023 | Queensland NPL | Lions | 3 - 1 | Brisbane Roar II |
| 19.03.2023 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 0 - 1 | Lions |
| 24.07.2022 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 1 - 3 | Lions |
| 22.04.2022 | Queensland NPL | Lions | 4 - 0 | Brisbane Roar II |