Germany
U19 Bundesliga •
23.05.2026 — 14:00
Meppen U19
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 3.51
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 2
SG Unterrath U19
Elo: 1390λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%81
Meppen U19 - SG Unterrath U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.51, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Meppen U19 %86.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%70.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Meppen U19 xG
3.47
Dengeli
SG Unterrath U19 xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%86.1
X (Beraberlik)
%9.4
2 (Deplasman)
%4.5
Çifte Şans 1X: %95.5
Çifte Şans X2: %13.9
Çifte Şans 12: %90.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %80.2
2.5 Alt: %19.8
3.5 Üst: %62.1
3.5 Alt: %37.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.6
KG Yok
%46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%9.8
4-0
%8.6
2-0
%8.4
3-1
%7.8
4-1
%6.9
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %66.8
İY X: %25.6
İY 2: %7.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.7
İY 0.5 Alt: %15.3
İY 1.5 Üst: %57.4
İY 1.5 Alt: %42.6
İY 2.5 Üst: %29.1
İY 2.5 Alt: %70.9
İY 3.5 Üst: %11.2
İY 3.5 Alt: %88.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.15
+
Dep
3.44
=
Toplam
12.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.0
8.5 Alt: %12.0
9.5 Üst: %80.5
9.5 Alt: %19.5
10.5 Üst: %71.1
10.5 Alt: %28.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.79 Korner (Ev: 4.21, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %68.6
İY 4.5 Alt: %31.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %93.3 |
Eşit: %3.1 |
Dep: %3.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32
Ev: 24 • Dep: 8
İsabetli Şut
11.8
Ev: 9.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.4
21.5 Alt: %2.6
23.5 Şut Üst: %94.0
23.5 Alt: %6.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.2
7.5 Alt: %9.8
8.5 İsabetli Üst: %83.2
8.5 Alt: %16.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMeppen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Meppen U19 (-2.00)
@1.76
%56.8 İhtimal
İade (Push): %22.5
SG Unterrath U19 (+2.00)
@2.31
%43.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| -1.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| -1.00 | @1.24 | %80.6 | %17.5 | @5.14 | %19.4 |
| -0.75 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| -0.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.23 | %16.0 |
| -0.25 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.91 | %11.2 |
| 0.0 | @1.06 | %94.2 | %10.9 | @17.22 | %5.8 |
| +0.25 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.27 | %5.5 |
| +0.50 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.31 | %5.2 |
| +0.75 | @1.03 | %96.6 | %0.0 | @29.57 | %3.4 |
| +1.00 | @1.02 | %98.5 | %3.7 | @65.97 | %1.5 |
| +1.25 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @67.24 | %1.5 |
| +1.50 | @1.01 | %98.5 | %0.0 | @68.52 | %1.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.3 | %0.0 | @11.55 | %8.7 |
| +2.00 | @1.10 | %90.6 | %14.9 | @10.62 | %9.4 |
| +2.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
| +2.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +2.75 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +3.00 | @1.41 | %71.0 | %21.0 | @3.45 | %29.0 |
| +3.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +3.50 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 0.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.2% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.7% | 3.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.3% | 9.0% | 3.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 9.9% | 7.9% | 3.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 7.0% | 5.6% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
Meppen U19 — Son 5 Maç
M
vs Hombrucher SV U19 (D)
2 - 0
B
vs Preußen Münster U19 (D)
3 - 3
G
vs SG Unterrath U19 (D)
0 - 3
G
vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 1
M
vs Wolfsburg U19 (D)
5 - 0
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
M
vs Preußen Münster U19 (E)
0 - 5
G
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
0 - 2
M
vs Rot-Weiss Essen U19 (E)
1 - 3
M
vs Alemannia Aachen U19 (D)
2 - 0
M
vs Werder Bremen U19 (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.03.2026 | U19 Bundesliga | SG Unterrath U19 | 0 - 3 | Meppen U19 |