İngiltere
League Two •
23.05.2026 — 14:00
Guangzhou Dandelion
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Xiamen Feilu
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guangzhou Dandelion - Xiamen Feilu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guangzhou Dandelion %35.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guangzhou Dandelion xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Xiamen Feilu xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.3
X (Beraberlik)
%33.5
2 (Deplasman)
%31.2
Çifte Şans 1X: %68.8
Çifte Şans X2: %64.7
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.5
0.5 Alt: %15.5
1.5 Üst: %58.5
1.5 Alt: %41.5
2.5 Üst: %30.5
2.5 Alt: %69.5
3.5 Üst: %13.1
3.5 Alt: %86.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.3
KG Yok
%60.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.5
1-1
%14.5
1-0
%13.6
0-1
%12.4
2-0
%7.3
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5
İY X: %51.4
İY 2: %23.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.5
İY 0.5 Alt: %42.5
İY 1.5 Üst: %22.2
İY 1.5 Alt: %77.8
İY 2.5 Üst: %5.8
İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.1
+
Dep
3.71
=
Toplam
7.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.2
8.5 Alt: %61.8
9.5 Üst: %26.1
9.5 Alt: %73.9
10.5 Üst: %16.6
10.5 Alt: %83.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.6 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %29.3
İY 4.5 Alt: %70.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.3 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %37.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19
Ev: 10.2 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.5
21.5 Alt: %72.5
23.5 Şut Üst: %15.1
23.5 Alt: %84.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.9
7.5 Alt: %65.1
8.5 İsabetli Üst: %22.6
8.5 Alt: %77.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGuangzhou Dandelion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Xiamen Feilu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Guangzhou Dandelion (0.0)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %33.5
Xiamen Feilu (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.24 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.46 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.00 | @5.68 | %17.6 | %21.5 | @1.21 | %82.4 |
| -0.75 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.50 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -0.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %33.5 | @2.13 | %46.9 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +0.50 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.75 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +1.00 | @1.17 | %85.8 | %19.7 | @7.02 | %14.2 |
| +1.25 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
| +1.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.75 | %11.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +2.00 | @2.36 | %42.3 | %28.1 | @1.73 | %57.7 |
| +2.25 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +2.50 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +2.75 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.00 | @6.35 | %15.7 | %17.4 | @1.19 | %84.3 |
| +3.25 | @7.03 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| +3.50 | @7.70 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.5% | 12.4% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.6% | 14.5% | 6.3% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.3% | 6.8% | 3.1% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.5% | 2.3% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Guangzhou Dandelion — Son 5 Maç
B
vs Wuhan Three Towns II (D)
0 - 0
M
vs Wuhan Three Towns II (D)
1 - 0
G
vs Wuhan Three Towns II (E)
1 - 0
Xiamen Feilu — Son 5 Maç
G
vs Chengdu Rongcheng II (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.