Maç Listesine Dön
Austria Tasmania NPL • 13.06.2026 — 09:45

Glenorchy Knights

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 2.25
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Riverside

Elo: 1412
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Glenorchy Knights - Riverside mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.25, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Glenorchy Knights %65.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Glenorchy Knights xG 2.39
Dengeli
Riverside xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.0
X (Beraberlik) %20.2
2 (Deplasman) %14.8

Çifte Şans 1X: %85.2
Çifte Şans X2: %35.0
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.2 1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %63.1 2.5 Alt: %36.9
3.5 Üst: %40.9 3.5 Alt: %59.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.3
KG Yok %42.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.8
2-0
%9.8
1-1
%9.4
1-0
%8.1
3-0
%7.4
3-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.9 İY X: %36.7 İY 2: %15.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.0 İY 0.5 Alt: %24.0
İY 1.5 Üst: %43.6 İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9 İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.62
+
Dep 3.87
=
Toplam 10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0 8.5 Alt: %28.1
9.5 Üst: %60.2 9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.8 10.5 Alt: %52.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 3.04, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %52.8 İY 4.5 Alt: %47.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.7 | Eşit: %8.8 | Dep: %15.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.1
Ev: 17.8 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 9.5
Ev: 6.3 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.0 21.5 Alt: %14.1
23.5 Şut Üst: %74.9 23.5 Alt: %25.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.2 7.5 Alt: %26.8
8.5 İsabetli Üst: %60.9 8.5 Alt: %39.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Glenorchy Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Riverside
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Glenorchy Knights (-1.00)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %23.0
Riverside (+1.00)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.44 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
-1.25 @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
-1.00 Ana Hat @1.88 %53.3 %23.0 @2.14 %46.7
-0.75 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
-0.50 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
-0.25 @1.40 %71.5 %0.0 @3.50 %28.6
0.0 @1.24 %80.8 %20.8 @5.21 %19.2
+0.25 @1.20 %83.1 %0.0 @5.90 %17.0
+0.50 @1.18 %84.8 %0.0 @6.58 %15.2
+0.75 @1.12 %89.2 %0.0 @9.25 %10.8
+1.00 @1.06 %94.1 %9.8 @16.80 %6.0
+1.25 @1.06 %94.4 %0.0 @17.72 %5.6
+1.50 @1.06 %94.6 %0.0 @18.63 %5.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
+2.00 @1.26 %79.3 %21.7 @4.83 %20.7
+2.25 @1.44 %69.6 %0.0 @3.29 %30.4
+2.50 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+2.75 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
+3.00 Ana Hat @1.97 %50.9 %22.8 @2.04 %49.1
+3.25 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+3.50 @2.55 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 3.3% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 8.3% 9.6% 4.5% 1.5% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.1% 10.1% 5.1% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.6% 7.6% 3.8% 1.3% 0.3% 0.1%
4 Gol 4.3% 4.3% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.9% 1.9% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
Glenorchy Knights — Son 5 Maç
M vs Launceston City (E)
1 - 2
G vs Launceston United (D)
0 - 4
G vs South East Utd. (E)
3 - 1
Riverside — Son 5 Maç
M vs Kingborough Lions (E)
0 - 3
B vs South Hobart (E)
1 - 1
G vs South East Utd. (E)
5 - 0
M vs South Hobart (E)
0 - 7
M vs South Hobart (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.