Austria
Tasmania NPL •
27.06.2026 — 07:30
Riverside
Elo: 1412λ (Beklenen Gol): 2.03
6 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Ulverstone
Elo: 1423λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Riverside - Ulverstone mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.03, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Riverside %49.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Riverside xG
2.31
Dengeli
Ulverstone xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.2
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%28.0
Çifte Şans 1X: %72.0
Çifte Şans X2: %50.8
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.4
1.5 Alt: %12.6
2.5 Üst: %68.4
2.5 Alt: %31.6
3.5 Üst: %46.9
3.5 Alt: %53.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.1
KG Yok
%31.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.6
2-1
%9.1
2-2
%6.8
1-2
%6.7
3-1
%6.1
2-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.1
İY X: %37.1
İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6
İY 0.5 Alt: %21.5
İY 1.5 Üst: %47.9
İY 1.5 Alt: %52.1
İY 2.5 Üst: %21.1
İY 2.5 Alt: %78.9
İY 3.5 Üst: %7.4
İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.16
+
Dep
4.95
=
Toplam
11.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.7
8.5 Alt: %22.3
9.5 Üst: %67.1
9.5 Alt: %32.9
10.5 Üst: %55.3
10.5 Alt: %44.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.11 Korner (Ev: 2.83, Dep: 2.28)
İY 4.5 Üst: %57.9
İY 4.5 Alt: %42.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.3 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %30.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.8
Ev: 16.4 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
10.1
Ev: 5.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.7
21.5 Alt: %8.3
23.5 Şut Üst: %83.6
23.5 Alt: %16.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.6
7.5 Alt: %21.4
8.5 İsabetli Üst: %67.5
8.5 Alt: %32.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRiverside
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ulverstone
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Riverside (-0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ulverstone (+0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -1.25 | @3.22 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| -1.00 | @2.85 | %35.1 | %20.7 | @1.54 | %64.9 |
| -0.75 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| -0.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| 0.0 | @1.58 | %63.3 | %23.3 | @2.72 | %36.7 |
| +0.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +1.00 | @1.18 | %84.7 | %15.2 | @6.53 | %15.3 |
| +1.25 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.12 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.70 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.00 | %14.3 |
| +2.00 | @1.19 | %84.0 | %19.4 | @6.25 | %16.0 |
| +2.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.50 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +2.75 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +3.00 | @1.71 | %58.6 | %22.0 | @2.42 | %41.4 |
| +3.25 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +3.50 | @2.19 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 3.8% | 3.4% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.4% | 9.8% | 6.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.3% | 7.0% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.2% | 6.2% | 4.7% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.1% | 3.2% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Riverside — Son 5 Maç
B
vs Glenorchy Knights (D)
1 - 1
M
vs Kingborough Lions (E)
0 - 3
B
vs South Hobart (E)
1 - 1
G
vs South East Utd. (E)
5 - 0
M
vs South Hobart (E)
0 - 7
Ulverstone — Son 5 Maç
M
vs Launceston United (D)
3 - 2
M
vs Launceston City (E)
1 - 3
M
vs South East Utd. (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.