Maç Listesine Dön
Polonya I Liga • 24.04.2026 — 19:00

Znicz Pruszków

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.41
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Górnik Łęczna

Elo: 1530
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%79
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Znicz Pruszków %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Znicz Pruszków xG 1.64
Dengeli
Górnik Łęczna xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.6
X (Beraberlik) %27.6
2 (Deplasman) %33.8

Çifte Şans 1X: %66.2
Çifte Şans X2: %61.4
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.2 1.5 Alt: %23.8
2.5 Üst: %50.9 2.5 Alt: %49.1
3.5 Üst: %28.8 3.5 Alt: %71.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.9
KG Yok %44.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
2-1
%8.6
1-0
%8.5
1-2
%7.9
0-1
%7.8
0-0
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.9 İY X: %43.3 İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.6 İY 0.5 Alt: %30.4
İY 1.5 Üst: %35.2 İY 1.5 Alt: %64.8
İY 2.5 Üst: %12.4 İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.91
+
Dep 4.52
=
Toplam 9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.0 8.5 Alt: %40.0
9.5 Üst: %47.0 9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.7 10.5 Alt: %65.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.26, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %43.7 İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.5 | Eşit: %13.1 | Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 12.6 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.9 21.5 Alt: %33.1
23.5 Şut Üst: %50.8 23.5 Alt: %49.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.9 7.5 Alt: %41.1
8.5 İsabetli Üst: %45.0 8.5 Alt: %55.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Znicz Pruszków
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Górnik Łęczna
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Znicz Pruszków (0.0)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %27.7
Górnik Łęczna (+0.00)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.46 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
-1.25 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-1.00 @4.36 %22.9 %20.2 @1.30 %77.1
-0.75 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-0.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
-0.25 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
0.0 Ana Hat @1.88 %53.3 %27.7 @2.14 %46.7
+0.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.50 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+0.75 @1.37 %73.0 %0.0 @3.71 %27.0
+1.00 @1.23 %81.4 %18.6 @5.37 %18.6
+1.25 @1.20 %83.3 %0.0 @5.98 %16.7
+1.50 @1.18 %84.8 %0.0 @6.60 %15.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+2.00 @1.47 %67.9 %25.5 @3.12 %32.1
+2.25 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+2.50 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
+2.75 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+3.00 @2.74 %36.5 %22.2 @1.58 %63.5
+3.25 @3.13 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
+3.50 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.6% 7.8% 5.7% 2.5% 0.8% 0.2%
1 Gol 8.5% 13.2% 8.0% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.6% 8.6% 5.6% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.1% 4.0% 2.6% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.1% 1.4% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Znicz Pruszków — Son 5 Maç
B vs Górnik Łęczna (D)
1 - 1
G vs Górnik Łęczna (D)
1 - 2
M vs Górnik Łęczna (E)
2 - 3
M vs Górnik Łęczna (E)
1 - 2
B vs Górnik Łęczna (D)
1 - 1
Górnik Łęczna — Son 5 Maç
B vs Znicz Pruszków (E)
1 - 1
M vs Znicz Pruszków (E)
1 - 2
G vs Znicz Pruszków (D)
2 - 3
G vs Znicz Pruszków (D)
1 - 2
B vs Znicz Pruszków (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
19.10.2025 I Liga Górnik Łęczna 1 - 1 Znicz Pruszków
01.03.2025 I Liga Górnik Łęczna 1 - 2 Znicz Pruszków
18.08.2024 I Liga Znicz Pruszków 2 - 3 Górnik Łęczna
26.06.2024 Friendlies Clubs Znicz Pruszków 1 - 2 Górnik Łęczna
17.03.2024 I Liga Górnik Łęczna 1 - 1 Znicz Pruszków
02.09.2023 I Liga Znicz Pruszków 0 - 1 Górnik Łęczna
22.08.2020 Friendlies Clubs Górnik Łęczna 0 - 1 Znicz Pruszków