Maç Listesine Dön
World Friendlies Clubs • 27.06.2026 — 15:00

Górnik Łęczna

Elo: 1530
λ (Beklenen Gol): 1.31
VS
Başlamadı

Znicz Pruszków

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%80
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Górnik Łęczna %36.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Górnik Łęczna xG 1.60
Dengeli
Znicz Pruszków xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.1
X (Beraberlik) %28.2
2 (Deplasman) %35.7

Çifte Şans 1X: %64.3
Çifte Şans X2: %63.9
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7 0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.5 1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.6 2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8 3.5 Alt: %73.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.2
KG Yok %45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.4
1-0
%8.7
0-1
%8.6
0-0
%8.2
2-1
%8.2
1-2
%8.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1 İY X: %44.1 İY 2: %27.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.7 İY 1.5 Alt: %66.3
İY 2.5 Üst: %11.5 İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.72
+
Dep 4.52
=
Toplam 9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.6 8.5 Alt: %42.4
9.5 Üst: %44.5 9.5 Alt: %55.5
10.5 Üst: %32.3 10.5 Alt: %67.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.17, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %42.0 İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.9 | Eşit: %13.3 | Dep: %40.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 12 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.3 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.5 21.5 Alt: %37.5
23.5 Şut Üst: %46.0 23.5 Alt: %54.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.1 7.5 Alt: %43.9
8.5 İsabetli Üst: %42.2 8.5 Alt: %57.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Górnik Łęczna
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Znicz Pruszków
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Górnik Łęczna (0.0)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %28.3
Znicz Pruszków (+0.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.10 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
-1.25 @5.50 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-1.00 @4.90 %20.4 %19.7 @1.26 %79.6
-0.75 @3.44 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
-0.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-0.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
0.0 Ana Hat @1.99 %50.3 %28.3 @2.01 %49.7
+0.25 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
+0.50 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+0.75 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+1.00 @1.25 %79.9 %19.5 @4.99 %20.1
+1.25 @1.22 %82.1 %0.0 @5.59 %17.9
+1.50 @1.19 %83.9 %0.0 @6.19 %16.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.5
+2.00 @1.53 %65.4 %26.1 @2.89 %34.6
+2.25 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.4
+2.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.94 %51.7
+2.75 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
+3.00 @2.96 %33.8 %21.9 @1.51 %66.2
+3.25 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
+3.50 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.3% 8.6% 6.2% 2.7% 0.9% 0.2%
1 Gol 8.7% 13.5% 8.2% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.3% 8.2% 5.4% 2.3% 0.8% 0.2%
3 Gol 2.8% 3.6% 2.3% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.2% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Górnik Łęczna — Son 5 Maç
B vs Znicz Pruszków (D)
2 - 2
B vs Znicz Pruszków (E)
1 - 1
M vs Znicz Pruszków (E)
1 - 2
G vs Znicz Pruszków (D)
2 - 3
G vs Znicz Pruszków (D)
1 - 2
Znicz Pruszków — Son 5 Maç
B vs Górnik Łęczna (E)
2 - 2
B vs Górnik Łęczna (D)
1 - 1
G vs Górnik Łęczna (D)
1 - 2
M vs Górnik Łęczna (E)
2 - 3
M vs Górnik Łęczna (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
24.04.2026 I Liga Znicz Pruszków 2 - 2 Górnik Łęczna
19.10.2025 I Liga Górnik Łęczna 1 - 1 Znicz Pruszków
01.03.2025 I Liga Górnik Łęczna 1 - 2 Znicz Pruszków
18.08.2024 I Liga Znicz Pruszków 2 - 3 Górnik Łęczna
26.06.2024 Friendlies Clubs Znicz Pruszków 1 - 2 Górnik Łęczna
17.03.2024 I Liga Górnik Łęczna 1 - 1 Znicz Pruszków
02.09.2023 I Liga Znicz Pruszków 0 - 1 Górnik Łęczna
22.08.2020 Friendlies Clubs Górnik Łęczna 0 - 1 Znicz Pruszków