İngiltere
League Two •
23.05.2026 — 14:30
Jiangxi Liansheng
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 0.65
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Wuhan Three Towns II
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%65
Jiangxi Liansheng - Wuhan Three Towns II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.65, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wuhan Three Towns II %30.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %14.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %41.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jiangxi Liansheng xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Wuhan Three Towns II xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.65 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.7
X (Beraberlik)
%41.3
2 (Deplasman)
%30.0
Çifte Şans 1X: %70.0
Çifte Şans X2: %71.3
Çifte Şans 12: %58.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %72.6
0.5 Alt: %27.4
1.5 Üst: %39.2
1.5 Alt: %60.8
2.5 Üst: %14.9
2.5 Alt: %85.1
3.5 Üst: %4.6
3.5 Alt: %95.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.4
KG Yok
%75.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%27.4
0-1
%17.0
1-0
%16.4
1-1
%12.6
0-2
%6.0
2-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.2
İY X: %60.8
İY 2: %20.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %44.6
İY 0.5 Alt: %55.4
İY 1.5 Üst: %12.5
İY 1.5 Alt: %87.5
İY 2.5 Üst: %2.3
İY 2.5 Alt: %97.7
İY 3.5 Üst: %0.3
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.39
+
Dep
3.17
=
Toplam
6.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %21.6
8.5 Alt: %78.4
9.5 Üst: %12.8
9.5 Alt: %87.2
10.5 Üst: %7.1
10.5 Alt: %92.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.02 Korner (Ev: 1.56, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %18.8
İY 4.5 Alt: %81.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.5 |
Eşit: %15.8 |
Dep: %38.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.3
Ev: 8 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
5.4
Ev: 2.9 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %6.3
21.5 Alt: %93.7
23.5 Şut Üst: %2.4
23.5 Alt: %97.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %17.3
7.5 Alt: %82.7
8.5 İsabetli Üst: %9.4
8.5 Alt: %90.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJiangxi Liansheng
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wuhan Three Towns II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jiangxi Liansheng (0.0)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %41.3
Wuhan Three Towns II (+0.00)
@1.96
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.55
%39.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.64
%60.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.28 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -1.25 | @11.02 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.00 | @9.76 | %10.3 | %20.5 | @1.11 | %89.8 |
| -0.75 | @4.87 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| -0.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| 0.0 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %41.3 | @1.96 | %51.2 |
| +0.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +0.50 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +0.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.61 | %21.7 |
| +1.00 | @1.13 | %88.9 | %21.3 | @8.98 | %11.1 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +1.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.40 | %8.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.44 | %69.2 |
| +2.00 | @5.07 | %19.7 | %24.3 | @1.25 | %80.3 |
| +2.25 | @5.89 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| +2.50 | @6.70 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| +2.75 | @9.72 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| +3.00 | @19.57 | %5.1 | %10.4 | @1.05 | %94.9 |
| +3.25 | @20.70 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
| +3.50 | @21.83 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 27.4% | 17.0% | 6.0% | 1.4% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.4% | 12.6% | 3.9% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 5.7% | 3.8% | 1.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.2% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Jiangxi Liansheng — Son 5 Maç
M
vs Hubei Chufeng Heli (E)
0 - 1
B
vs Wuhan Three Towns II (E)
0 - 0
B
vs Wuhan Three Towns II (D)
1 - 1
B
vs Hubei Chufeng Heli (D)
1 - 1
M
vs Hubei Chufeng Heli (E)
2 - 4
Wuhan Three Towns II — Son 5 Maç
B
vs Guangzhou Dandelion (E)
0 - 0
B
vs Jiangxi Liansheng (D)
0 - 0
B
vs Jiangxi Liansheng (E)
1 - 1
G
vs Guangzhou Dandelion (E)
1 - 0
M
vs Guangzhou Dandelion (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | League Two | Jiangxi Liansheng | 0 - 0 | Wuhan Three Towns II |
| 21.09.2025 | League Two | Wuhan Three Towns II | 1 - 1 | Jiangxi Liansheng |